wordpress - tema yükleme

merhaba,

wordpress kurulu serverda. ben de tema yüklemeye çalışıyorum, çok güzel bazı temalar buldum filan. neyse, wp arayüzünden yükle diyorum ancak "installing" kısmına geldikten sonra duruyor ve temayı yüklemiyor. filezilla ile denedim, onda da olmadı (filezilla dosya aktarımını tamamlayamadı). şimdi ben bu sorunun altından nasıl kalkarım? bana wp'yi sıfırdan kurmak dahil tüm önerilerinizle gelin.

şu an wp 3.9.1 kurulu. kurmaya çalıştığım temalardan biri 3.5 ondan olabilir mi bir de?

bir ek soru: temayı indirmeden önce live preview'da gördüğüm tema ile wp'ye yükleyince gördüğüm tema birbirlerinden çok farklı ve alakasız oluyorlar genelde. bu neden olabilir acaba?

arayıp hostingine sor, ya da ticket aç. Ftp'den yükleyememek diye bir şey olamaz olmaması lazım. Büyük ihtimalle bir upload limiti var ama tema dediğin kb'lık bir şey... Direkt install kısmından olmaması da yazma izinleriyle ilgili olabilir. Ama yine de sorun var bence, hosting şirketini bi ara diyorum tekrar.

  • rodriguez2  (01.07.14 18:01:11 ~ 18:01:58)
izinlerle ilgidir diye düşünüyorum. /wp-content/themes klasörünün izinleri 755 yaparak bir daha dene. Yada bulduğun temayı yukarıdaki klasöre manual olarak atmayı dene.

  • akbilibili  (01.07.14 18:29:56)