ağız sorunu

gece yatarken diş fırçalıyorum ama yine de sabah uyandığımda ağzımda berbat bi tat oluyo. sanki sucuk yemişim de yağları donmuş gibi.. gün içinde sürkeli ağzımın içi kuruyo ve su içiyorum. 15 dk su içmeden durunca çok kötü oluyorum. dilimin rengi de sarıya döndü. gün içinde bazen ağzımdan kan kokusu geliyo. sigara alkol vs kullanmıyorum 6 aydır çekiyorum bunu kafayı yicem. sağlık ocağına gittim kbbye yönlendirdiler ama sorunum boğazımla değil ağzımın içiyle. napuucuum :(

büyük ihtimalle çürüğün var. diş hekimine gitme durumun yoksa listerine gargara bul onu kullan. tuvalet açıcı gibi bir şey 2 saat ferahlık garantisi veriyorum. ama yine de en garantisi diş hekimine gitmen.

  • tai  (22.06.09 09:20:54)
bi çürüğüm varmış 2 ay önce 20likleri kontrole gittiğimde söylemişti ama çok minik bişey fln demişti umarım öyledir hemen gidip halledeyim. dişçinin de tatile gideceği tuttu

  • neira  (22.06.09 09:22:34 ~ 09:22:46)
şeker hastası bi dandığım aletiyle baktı senin gizli şekerin olabilir dedi aslında ama sallayan be boilte:( yani aileden demek istedim seni kastetmedim:) simdi hastaneye gidiyorum bakalım

  • neira  (22.06.09 09:31:39)