Fenerbahçe şike yaptı mı?

yahu hacılar bu 3 temmuz süreci falan baştan takip ediyordum ama bir yerden sonra kaçırdım olayları. paralel maralel geyikleri falan...

ne oldu olm bu iş, "ama onlar da yaptı" tarzı muhabbetlere dalmadan işin özeti ne oluyor şimdi?

uefa'ya gore: evet, fenerbahce sike yapti
uefa olayi spor hukukuna gore inceledi, kendi cezasini verdi ve feneri sampiyonlar liginden toplamda uc sene ihrac etti

cas'a gore: evet, fenerbahce sike yapti
cas uefa'nin kararini inceledi; uefa'nin kararini dogru buldu ve ustelik verilen cezanin da az olduguna hukmetti, ama ceza verme yetkisi olmadigi icin ekstra bise yapamadi

turk yargisina gore: hayir, fenerbahce sike yapmadi, aziz yildirim sike yapti
mahkemeler kisilerle kurumlari ayirdi, kisilere ceza verdi; sonra yargitay hukumet baskisina boyun egdi ve 'ya bi daha bakilsin belki aziz de bise yapmamistir' dedi

futbol federasyonuna gore: hayir, fenerbahce sike yapmadi
tff olayi inceledi ve ya bise yok bunda aq bunlar munferit olaylar dedi
  • joelskellington  (01.07.14 13:28:44 ~ 13:41:32)
fenerbahçe de ts de yaptı ama bu bir operasyondu ts ye dokunulmadı. fenerbahçe bursa ya kaybetmese önceki sene yapılacaktı. ayrıca fener ts den daha cok haketti asıl şikeyi ts yaptı hatır şikesi formunda. sadece hatır şikesi de değil ts nin 3 4 macında normal şike de vardır. ts karabuk buca-ts normal şike- ts- gs ve 5 6 mac daha hatır şikelidir. gs macında özellikle kazım şike yapmıstır. normal şikeli de olabilir. fb nin de g.birliği ve sivas macı şikelidir.

  • partizan  (01.07.14 13:50:47 ~ 13:56:02)
joelskellington'ın yazdıkları çok net. diğer yorumlara bakma bile bok fırtınası başlayacak birazdan. sözlükte millet birbirine ana avrat sövüyor. yok şikeci orospu çocukları bilmem ne. o yüzden o cevap tam olmuş.

kendimi forumda hissettim bi de dkfgkdfg konu kilit
  • nohut kokusu sacan duduklu tencere  (01.07.14 14:23:03)