odyoloji

bu bölüm hakkında beni bilgilendirebilir misiniz,teknisyen olduklarını duydum,öyle midir? çalışma şartları nasıldır,maddi gelirleri orta halli diyelim,yapılan işin hakkı gibi duruyor,siz ne diyorsunuz,yapılabilir,yaşanabilir bir meslek midir? ilk mezunlarını 2015te vereceğini öğrendim,neler diyorsunuz?

odyometri bölümleri odyolojiye dönüştürülmüş gibi bir şey okudumda,odyoloji bölümünü okumadan odyolog olunamıyormuş artık,teknisyen değiller yani,bayağı kbbcılarla işitme sorunu olan hastaların ameliyatlarına giriyorlarmış,tabi tam bilgilendirmeyi burada bulacağımı düşünüyorum yinede.

  • jools leno  (01.07.14 04:38:14)
tanıdığım bir kaç odyologdan biri kbb uzmanı, diğerleri psikolog

doktora ile odyoloji yapmışlar. hastanelerde keyifleri yerinde ve bir teknisyenden fazlasını yapıyorlar

odyometrist vs odyolog
  • la noix  (01.07.14 07:31:03)
Gordugum kadariyla Doğumdan sonra bebeklerin işitmedurumunu test eetmekten başka bişiy yapamamaktadır

  • trejemu  (01.07.14 14:46:31)