Askerden kaçmak için doktora

Dostlar şimdi doktora yapmak için eskiden belli başlı üniversitelerin web sitesinden duyuruları takip edip başvuruyorduk.
uzun adam sağ olsun ünv. sayısını 177'ye çıkardı. şimdi 3 günde bir 177 tane web sitesindeki duyurulardan doktora başvurusu mu takip etmek gerekiyor?

he bir de öyp doktora yerine geçiyor mu?

bu konuda bir web sitesi ya da portal var mıdır bana önerebileceğiniz?

1. amaç askerden kaçmak
2. tıp, işletme ve elektrik enerjisi üretim iletim dağıtımı mezunuyum. yani birçok bölüm bana uyar. zaten doktora olsun taştan olsun modundayım. madde 1de belirttiğim üzere.
3. ales 86 üds 82.5 yds 78

tüm ilanlarlar için ilan.memurlar.net
güncel bir şekilde ilanlar yayınlanır burayı kontrol et yeter

  • anil  (01.07.14 02:34:07)
bence üniversitelere bölümlere git tek tek sor. tıp mezunuyum de zaten bundan dolayı illa kabul eden çıkar. Puanların da iyi yani. Hocalarla yüz yüze konuş. Ne adamlar giriyor bilsen. 70 alesi zor alıp rahat giren var.

  • empedokles  (01.07.14 02:38:36 ~ 02:39:53)
face den ogeder in sayfasını takip et, açılan yl ve doktora başvurularını haber veriyor orada

  • yemrem  (01.07.14 03:25:36)
Oyp yapabilirsin
Ylsy yapabilirsin
Cari kadrolara basvurabilirsin
  • rubiks cube  (01.07.14 03:30:31)
yuksek lisans mi lisans mi bu mezuniyetleriniz? doktoradan once bi yuksek lisans yapin bence. hatta sirf askerden kacmaksa amac tezsiz yls yapin.

yalniz doktoranin ortasinda skerim boyle askin izdarabini diyip bi nefes almak icin askere kacma ihtimaliniz var. sonra uyarmadilar demeyin.
  • halanne  (01.07.14 04:14:08 ~ 04:14:22)
bu is sanirim ozel universitelerde rahat oluyor. parayi veriyorsun, sonra ne arayan var ne soran

  • yigitovic  (01.07.14 08:56:49)