[]

facebook sayfa bloklama

özelliği var mı?

arkadaş listemdeki kişilerin beğendiği paylaşımlar anasayfama düşüyor ya onu hiç görmemenin bir yolu var mı?

bıktım amq " x bayrağına 50 beğeni geliyormuş y bayrağına kaç beğeni gelir" türü paylaşımlardan.

haber ay ve abi çok iyi yaa sitelerini bloklamak istiyorum. facebook hesabını kapatmadan bunu gerçekleştirmenin bir yolu var mı?

 
Var tabi olmaz mi?

Oncelikle oyle boktan sayfalari takip eden begenen paylasan akadaslarinin profiline gidiyorsun sonra da arkadasliktan cikarip huzura kavusuyorsun.

Sosyal medyada kimsenin pisligi cekmek zorunda degilsiniz efendim. Adam senin kafanda degilse tek tusa bakar.
  • umarsizca umarim  (01.07.14 02:18:56) 
Haber akışımda gösterme demeyi deneyebilirsiniz, ama işe yaramama ihtimali var.


  • atom karincanin torunu  (01.07.14 02:24:37) 
Takip etmemen yeterli.


  • brillant comme une larme  (01.07.14 03:55:24) 
En iyi seçenek kendi Timelinenını yaratmak. Seçeceğin arkadaşlarını oraya atıp onlardan gelen gönderilere bakıp çıkmak.

Twitter daki liste mantığı gibi. Valla ben öyle yapıyorum artık kafam rahat.
  • bomcu onurun bomu  (01.07.14 09:41:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.