En uzun ilişkiniz ne kadar sürdü

Bu nasıl bir ergen soru diyenleriniz olabilir daha öncede belki
100 defa sorulmuştur yalnız bir şeyi merak ediyorum nezaman sıkılmaya
Başlıyorsunuz , nezaman yalanlar başlıyor

En kısa ilişkimde de en uzun ilişkimde de yalan olmadı hiç.

En kısası 2 ay, en uzunu 3 yıl sürdü.

Sıkılma değil, genelde karakterlerin uyuşmaması sonucu bitiyor benim ilişkilerim. Hiçbiriyle kavgalı, yalanlı, olaylı ayrılmadım. Memnunum.
  • g man  (30.06.14 22:49:31)
Kısa bir hafta,uzun olan 3 ay.

  • Lola90  (30.06.14 22:51:46)
5 yil. Devam ediyor.

Yalanlar karsindaki kisiye gore degisir. Karsidaki psikopat ve baskici bir tipse 1. gunden baslayabilir.

Acikcasi hic buyuk yalan soylemedim sevgilime ufak tefek, gercegi ogrense de bir seyin degismeyecegi yalanlar soyledim. Zaten anlayislidir, yalan soyleme geregi birakmaz, canim benim :)
  • matilda  (30.06.14 22:51:50)
ben sevgilimden hic sikilmadim, sikilinca da gecici oldugunu biliyordum. gercekten cok iyi anlasabilecegim birisi degilse sevgili olmuyom. en uzunu 2,5 sene surdu sanirim, hep terk ettiler amk. 20E

  • pescador  (30.06.14 22:55:19)
en şerefsiz benim heralde.

2 yıl sürdü, ilk gün tuvaletteyken utandığım için söyleyemedim kıza ve playstation oynuyorum lütfen sonra konuşalım diye artistlik yapmıştım.

o aldattığı için ayrıldık bu arada, bu ilişkimde çok insaniydim

sıkılma konusundada bir kez bile sıkılmadım, her sabah aynı aşkla uyanıp her gece onu düşünerek yatıyordum. bazen çok konuşuyordu harbiden ağzını bantlayasım geliyordu ama tam böyle sıkılma raddesine gelecekken yine büyülüyordu 2 saat dinliyordum armut gibi
  • GibsonRulesv2  (30.06.14 22:55:24 ~ 22:57:05)
4.5 sene SÜRDÜ

  • dafuq  (30.06.14 23:03:22)
4 sene sürdü. 3. senede çatırdadı.
yaş farkı + toy olmak + aşırı kıskançlık falan filan gibi sebeplerden bitti

  • wild honey suckle  (30.06.14 23:03:34)
4 ay. yalanlar başından itibaren vardı, karşı taraf kendini çok farklı tanıtmıştı zira. benim tarafımdan yalan hiç olmadı, onu istemediğimi anlayınca da yol verdim zaten.

  • devilred  (30.06.14 23:03:50 ~ 23:04:10)
En kısa ilişkim 1 sene, en uzunu 4 sene sürdü diyeyim de nasıl bir uslanmaz uzun ilişki insanı olduğumu görün adkjhaskjdhs :D

Sıkılma ve yalanlar karşındaki insanla ilgili daha çok. O çok değişken.

Ek: şu anki de 3. seneye doğru gidiyo.

Hesaplayınca 39 yaşında çıkıyorum.
  • pandispanya  (30.06.14 23:10:31 ~ 23:15:26)
3 yıl, 4e yaklaşıyor. yalan benim tarafımdan olmadı öyle saçma bir vicdan duygusuyla yalan söylesem bile dayanamayıp ititraf ediyorum çünkü.
o da gereğinden fazla dürüst.
sıkılma zaman zaman olmuyor desem yalan, hele ki uzak olunca. ama ciddiye alınacak bir sıkılma değil de tatlı sıkıma diyelim.
benim tarafımdan böyle algılanıyor süreç en azından.
  • uzunuzunilgi  (30.06.14 23:11:38)
4.5yıl hala devam etmekte. tertemiz de gidiyor hacı. sıkılmadır yalanlardır vs henüz kendisini göstermedi. ağzınızı hayra açın lan

  • xin zhao  (30.06.14 23:12:57)
2.5 yıl sürdü, 1.5 yılı ayrılmayalım diye götümü paralamakla geçti. 8 kere falan terk edildim bir yerden sonra sayamadım tam. sonra bir gün ehh yeter be deyip bitirdim. ilk ve son oldu.

sıkılmamla aynı zamana denk geldi muhtemelen.
  • materyalist imam  (30.06.14 23:23:52)
Bir buçuk yıl sürdü.

  • prinz-frost  (30.06.14 23:31:52)
5 yil. hala devam ediyor.

iliski lineer sekilde ilerleyip, azalarak biten bir durum degil. inisler, cikislar oluyor.
  • goldentitan  (30.06.14 23:36:32)
5. senemizi devirdik hala sürüyor. Ne zaman yalanlar başladı, evlendikten sonra başladı bende. Ekonomi ortak olduktan sonra aldığım şeylerin fiyatını biraz eksik söyler oldum. Geçen "queen of the kitchen" yazan bir mutfak önlüğü aldım, eve çıkarmadım daha mesela.

  • sharon and hope  (30.06.14 23:37:59)
3.5 yıl en uzunu, 7 ay en kısası.

  • [silinmiş]  (30.06.14 23:46:26)
rekor bende. 6.5 sene oldu devam ediyor.

arada ayrılıklar oldu, çok sıkıldığım ve sevmediğim zamanlar oldu. hatta başkalarından da hoşlandım. hepsini söyledim ona. affetti, ben olsam affetmezdim mesela.

eskisinden daha çok seviyorum. bi şey oldu ve son 5 aydır aşığım sanki ona. çok saçma.
  • gebere jackson  (30.06.14 23:57:32)
en uzunu 1 ay en kısası 1 hafta

  • rhollor  (01.07.14 00:00:40)
en uzun 3.5 sene en kısa 3 ay. hiç biri sıkılma ya da yalan yüzünden bitmedi.

  • orpheus  (01.07.14 00:26:09)
5 sene oldu, hala devam ediyor. Cok mutluyuz, hic sikilma da olmadi henuz. Ben yalan soylemeyi beceremiyorum, karsi taraf da soylemiyor. Gerek gormuyoruz. Sevgiliden ote en yakin arkadasim, birbirimize en olmadik seyleri bile anlatabiliyoruz.
En kisasi da bir hafta. Iliski bile denmez belki hatta.

  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (01.07.14 01:02:29)
1 gün(evet gerçekten ilişkiydi, ağlatan romantik film gibiydi)
3 yıl.
ideal ilişki 10 aydır derim ben.
  • hayatkısakuşlaruçuyor  (01.07.14 02:20:01)