smart tv - hd uydu alıcı

merhabalar başlıkta sorunumu güzel açıklayamadım;
samsung smart tv ve digiturk uydu alıcım var fakat hd değil. bu uydu alıcısını söküp televizyona bağlayıp kanalları aratsam hd kanallara sahip olma imkanım var mıdır? trt hd gibi örneğin

kablo dıgırturk antenıne baglıdır ama bızde tek kalboda hem turksat hemde dıgıturk var bi dene.yayın gelırse hd gorurusun.

bence en garantisi digiturk hd iste.ayda 4 tl farkı var bişi degil.
  • jamswety  (30.06.14 19:29:39 ~ 19:30:32)
Digiturk kartını uygun modül ile Tv'ye takman lazım. Öbür türlü şifreli yayın uyarısı alırsın. Trt HD ayrı paketeyse ve sen ona abone değilsen kartı taksan bile göremeyebilirsin.

  • sutlu nescafe  (30.06.14 19:35:39)
ben yayını turksat üzerinden alıyorum o yüzden sıkıntı oldu hd paket için 20 25 lira fark + olarak kurulum ücretleri falan benim karşılayabileceğimin üzerinde. bir deneyeyim olmadı belki gelir.

  • 6655321  (30.06.14 19:36:45)