[]

Outdoor Ayakkabı Nereden Alabilirim? (İst. Avr. )

Arkadaşlar İstanbul Avrupa yakasında nerelerden outdoor ayakkabı alabilirim? Adrenalin,Decathlon dışında bir yerler soruyorum.

Dip not:Ayakkabı böyle güz trakkinglerinde kullanabileceğim bir ayakkabı olacak.


 
Sportive (bahcelievler), Atlaskamp (karakoy), andoutdoor (avcilar)


  • delifaruk  (30.06.14 10:08:11 ~ 10:16:39) 
Karaköy'de bulabilirsin. Bir de yanlış hatırlamıyorsam Ortaköy civarında North Face'in mağazası vardı.


  • evrim halkasi  (30.06.14 10:09:59) 
atlas outdoor'da fazlaca model bulursunuz karaköy'de. kalanında model sayısı yeterli değil.


  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (30.06.14 10:15:02) 
karaköy'de outdoor mağazaları var.


  • bira sisesi kapagi  (30.06.14 10:24:06) 
İstiklal'de colombia olmasi lazim bir de karakoyde cok fazla outdoorcu var evet.


  • duzsac  (30.06.14 10:53:47) 
Decathlon


  • neccar zade zigzag efendi hazretleri  (30.06.14 11:19:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.