ETS2'de oyun kaydı

Selamlar uzun yol şoförleri,

euro truck simulator 2'de evde ve işte olmak üzere iki ayrı profilim mevcut. Oyunda evdeki oyun kaydını işe götürme yöntemi var mı? Yani evdeki oyun kaydını alsam işyerinde ilgili klasörlere kaydetsem mesela? Çevrimiçi oynamıyorum öyle bir özelliği var mı bilmiyorum da. Özet olarak, evde oynadığım profille işyerinde devam edebilmek.

Bir de, filomdaki araçlar pembe renge dönüyor. Ortalıkta hello kitty gibi geziyoruz. Başına gelen var mı?

Evet Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles'da kayıt dosyaları.

  • klakie  (30.06.14 00:48:24)
Eski sürümlerde vardı renk hatası.. Güncel sürümü yükleyip deneyin.

  • neronnuri  (30.06.14 00:49:26)
save dosyasını taşımanız mümkün.

belegelerim > euro truck simulator 2 > profiles > 4265726B696E(rakamlar farklı olabilir) > save

profiles klasörünün içerisindeki rakamlardan oluşan klasörü kopyalayıp iş yerindeki bilgisayarda aynı konuma atarsanız oyuna girerken iki profilinizide seçme şansınız olur.
  • islergucler2  (30.06.14 00:50:30)