vefat eden arkadaşın eşyaları

vefat eden bir arkadaşımız var, ailesi biraz toparlandıktan sonra eşyalarını (kitaplar, kıyafetler, vs..) gözden geçirip sadece birkaç tanesini saklayıp diğerlerini dağıtmak istiyor. ne türlü bir yol izlemeliyiz, birçok kıyafet (takımlar, abiyeler) ve pekçok sağlam kitap var. nerelere verilir?

not: okula ya da somaya gönderilebilecek kıyafetler değil, iş kadını kıyafeti hepsi.

Kitaplar kutuphaneye kiyafetler de belediyenin mutlaka boyle eşya toplafigi bir yer vardır oraya.

  • rubiks cube  (29.06.14 10:55:46)
Cok kisa bi sure once gece uykusunda öldü arksdasim...kariyerinde isinde gücünde 29 yasinda gencecikti. .ölüm ne kötü

  • kronikdepresifelvira  (29.06.14 10:57:23)
benim bildiğim ihtiyaç sahiplerine dağıtılır
hatta bi çift ayakkabısı kapının önüne konur
ve hani düğün evlerinin kapısı hep açık olur ya
ölü evinde o dış kapı içeri giren çıkan olmadığı müddetçe kapalı olur.

kitapları ver kütüphaneye roman vs ise kitap bağışı arayan okullara gönderebilirsin
ders kitapları ise bölümü neyse oraya bağışlayabilirsin

başın sağolsun
  • indescribable  (29.06.14 11:39:20)
kitaplar için
www.facebook.com

başın sağolsun
  • rakicandir  (29.06.14 11:52:15 ~ 11:52:28)
Geride bıraktıklarını acıya boğup gitti.bu dünyanın derdinden kurtuldu.umarım huzurludur.darısı başıma.
Başın sağolsun.

  • safsafinaz  (29.06.14 14:59:44)
kıyafetlerin bedenini, ölçüsünü yazsanız, buradan bir talipli çıkar belki. bazen duyurular oluyor, yeni mezun, ilk iş görüşmesine gidecek; giyecek bir şeyi yok, alacak parası da yok.

sağlam kitapların taliplisi de gene buradan çıkar.
  • compadrito  (29.06.14 16:46:49 ~ 16:47:45)
selam
kadıköy belediyesinin oluşturuğu açık gardrop diye bir oluşum var. evinizden gelip alabiliyorlar.
İstanbuldaysanız arayabilirsiniz bence
başınız saolsun.
  • pembegurba  (30.06.14 00:40:56)