Metallica konserinden sonra Taksime dönüş?

Daha zaman var ama aklıma takıldığı için sormak istiyorum.

Metro bilindiği gibi 12'de kapanıyor. Konser de 12'ye doğru biterse, mekandan çıkana kadar büyük ihtimalle metro kapanmış olur. Taksime İTÜ stadyumundan taksi dışında o saatte başka hangi şekilde ulaşılabilir?

taksime 25g gider itüden her 1 saatte birdi sanırım iett'den bakabilirsin eğer onu yakalayabilirsen çok rahat gidebilirsin taksim'e. Yoksa taksi 20-25 lira falan tutuyor.

  • CC  (29.06.14 00:20:56 ~ 00:21:18)
3-4 kişi ortak taksiye girebilirsiniz. o kalabalığın yarısı zaten taksime gider :)

  • spirit crusher  (29.06.14 00:24:24)
Çok saçma sapan bir durum ya. Çıkışta taksi bulmak zaten imkansıza yakın olacak. Sanırım son 2-3 şarkıyı dinlemeden ayrılmak zorunda kalacağım.

İstanbul gibi bir yerde metronun 12'de kapanmasına el atmayan o malum arkadaşı her hafta ana avrat anıyorum. Bu durum yakında da değişmeyecek herhalde.
  • tendra van case  (29.06.14 00:42:21)
Ben sonrasında nasıl olacak ama izmire döneceğim sen taksim diyorsun :)

  • redeath  (29.06.14 22:18:20)