İşe girerken istenen sağlık raporları

Selamlar.

İşe başlamadan önce benden bazı sağlık raporları istendi. Örneğin göz muayenesi sonucu, kan sayımı, sedimentasyon sonucu, akciğer grafisi falan filan... Bunların hepsini bir arada yapan hastaneler var mıdır? İstanbul avrupa yakasında nereler bana yardımcı olur? (özel hastane vb. de olur.)

İkinci soru olarak, akciğer grafisi raporu veriyormuş hastaneler. Bana bunun filmini de verecek bir yer lazım. Bildiğiniz bir yer var mı?

filmini istersen hepsi verir

  • la noix  (28.06.14 21:42:12)
Hocam size tam olarak 5-7 doktorluk bir liste vermişlerdir. O listenin genel itibari ile kullandığımız tabiri Sağlık Kurulu Raporu'dur. İçerisinde saydığınız her şey var.

Çalıştığım şirket benden "Tam teşekküllü bir devlet hastanesinden alınacak sağlık kurulu raporu" istedi. 150 TL bayıldım, A'dan Z'ye tüm testleri oldum.

Kan verdim, göz muayenesi oldum hatta psikiyatrist ile görüşmek zorunda kaldım. Sonra EKG, akciğer filmi derken 6-7 doktor gezip 4 ana teste girdim. @pofudukayi astronot değiliz. :)
  • t3hn0  (28.06.14 22:57:44 ~ 22:59:11)