ayakkabı önerisi olan?

erkek, kot pantolonla giymek için, ayakkabı önerisi olan? iki erkek, 3 gündür, beğenip ayakkabı alamadılar sağolsunlar. erkek değilim, pek de yardımım dokunmuyor. sizler bi el atsanız? brezilya- şili maçını bile izlemiyorlar ayakkabı aramaktan diyeyim, siz anlayın hallerini. tatile gideceğiz, onları bekliyoruz.

boyner' den çıktılar az önce. o kadar markanın içinde bunlara göre ayakkabı yok mu, bilemedim.

  • oinone pe  (28.06.14 21:18:28)
kotun altına gidecek ayakkabı bulamadılarsa ciddi problem var demektir, yardımın nasıl dokunur biliyor musun, kendi zevkine göre beğen bir şeyi ve bu alınıyor de, onlar öyle iflah olacak çünkü.

her ayakkabı olur kotun altına yahu, ne aranıyor ki.
  • knight of cydonia  (28.06.14 21:23:24)
ben dün şundan aldım: images.livestock.netdna-cdn.com

bence bunu önerebilirsiniz. hatta önerin direk.
  • vedat chili peppers  (28.06.14 21:36:59)
knight of cydonia, evet ciddi problem var. ayakkabı hariç, her gün ıvır zıvır alıp geri dönüyorlar. bakalım bugün ne alıp gelecekler?

vedat chili peppers, yolladım linkini, yarın bakacaklarını söylediler. teşekkür ederim.
  • oinone pe  (28.06.14 22:06:30 ~ 22:06:56)
erkek olmanın güzel tarafı da o yalnız, pantolon almaya diye çıkıp pantolon dışında her türlü giysi kategorisinden bir şeyler alıp döndüğümü bilirim heheh. çocuk gibi oluyoruz bazen.

en basidinden converse alıp geçseler bile olurdu aslında, veya boyner'de converse muadili bir ton ayakkabı var.
  • knight of cydonia  (28.06.14 22:17:47 ~ 22:18:09)
converse' e de razı olduk çoktan, onun da bir modeli var, onu bulamamışlar. içlerinden biri bir ara severek giymişti. o da olmadı yani.

evdekilere bahis açsam mı acaba diye düşünmeye başladım.
  • oinone pe  (28.06.14 22:28:36 ~ 22:31:24)