[]

Zenci erkeklerin boxerlı göt göstermesi

Manyak la bu zenciler, erkeklerinde çok sık gördüğüm bir şey var ingilteredeyim. Giydikleri eşofmanın, pantolonun göt kısmını sıyırıp yarım göt gösteriyorlar. Genelde boxer giyiyorlar çok şükür. Gizli ipnelik mi var, olayı ne bunların, havalı mı olunuyor böyle, moda mı bu kim başlattı?
 
hip hop modası.


  • hasmetizm  (28.06.14 18:06:42) 
Moda ya. Uzun zamandır var. R&B kültürü. (bkz: boxer göstermek)


  • pardonan  (28.06.14 18:07:32) 
10 yil once amerikada boyleydi. rapci tayfa bu sekilde geziniyor.


  • crucio  (28.06.14 18:07:37) 
Ayak bileginde pantolon gezen var. Malca bi moda o. Daha neler goreceksin. Gecmis olsun


  • march or die  (29.06.14 05:19:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.