diş muayenesi açmak

60 70 bine devren bir diş muayenesi alıp bir diş hekimine maaşlı çalıstırılabilinir mi ? Kabul ederler mi ? Diş hekimlerinin maaşı ne kadardır ?

dentalilan.com

  • inthechaos  (28.06.14 14:23:48)
şehre göre değişiyor.
diş hekimleri yeni mezunsa en az 3000 tl filan maaş alır,yaptıkları işe göre de ekstra primle çalışırlar filan. ya da direkt %40 primle çalışan vardır.
istanbulsa aylık 5000-6000 'i en az gözden çıkar, van, ağrı filansa daha da yüksek kimse gitmez oraya 8000 filan isterler.
ankara piyasası en düşüktür.

bir de mesul müdür olarak onun diploması kullanılacağı için risk oranı artacağından en az en düşük ihtimalle 5000-6000 tl isterler. (en düşük)

ayrıca çevren yoksa hiç bulaşma artık tek kişilik muayenehane devri bitti , uzmanların çalıştığı bi sürü poliklinik var. bir sürü malzeme giderin olcak filan 6 aydan önce kara geçemezsin, yatırım olarak en az 150.000 tl'nin olması lazım.
  • neferkitty  (28.06.14 14:32:12 ~ 14:40:24)