[]

Wizzair ibnelik yapar mi?

Large cabin hakki aldim 56x45x25cm e tekabul ediyor. Sirt cantam 40 litre ve 58 cm falan. 2 cm icin bunlar ibnelik yaparlar mi? Giden var mi son zamanlarda?
 
pardon ama o bagajı kabul etmezse bunun neresi ibnelik oluyor ? adamlar 30€ya bilet satıyor bunu yaparkende kuralları belli. sorunun cevabı ise görevli kişiye bağlı inş iyi günündedir.


  • veridis quo  (27.06.14 11:23:57 ~ 11:24:38) 
Yapar, zaten bu yuzden ucuza satiyor


  • Nohut Bey  (27.06.14 11:25:14) 
75 euroya aldım bileti içinde 15 euro large cabin parası var. İbnelik işte santim santim ölçmek onu.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (27.06.14 18:47:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.