Arabaya LPG Taktırmak? II

Dün sormuştum ama daha fazla cevap almak ve daha sağlıklı bilgi sahibi olmak için tekrar soruyorum:
Elimizdeki 2011 model benzinli arabaya lpg taktırsak sonra satarken piyasasını öldürür mü, yoksa yararına mı olur?

Araba Citroen c4 exclusiv 156hp

arabaya göre değişir aslında.

gidip lüks bir arabaya takarsanız sıkıntı olabilir.

ama ortasınıf bir araca, bir de simit lpg taktırırsanız çok da bir şey fark edeceğini sanmıyorum.
  • c1b2k3  (27.06.14 11:18:13)
araca bağlı. lpg uyumluysa,kit iyiyse olumlu olur. hatta tercih sebebi bile olabilir.

  • Absinthe75c  (27.06.14 11:20:21)
artık fabrika çıkışıyla birlikte araçlara LPG takılıyor. HONDA misal BRC ile anlaşmalıydı en son. artık yakıt önemli. şahsen ben benzinli araç beğensem bile es geçerim. benzin olmuş 5 lira. satarken de rahat edersin bence.

  • teknikekip  (27.06.14 11:27:12)
@vf: araba Citroen C4 156hp full otomatik benzinli. Kamışla değil hortumla içiyor benzini :)

  • jesterdvine  (27.06.14 11:45:17)
marka model? örneğin sen gidip bluemotion bir motora lpg yi takarsan öldürüp, gömersin büyük ihtimalle

  • gokhan atestepe  (27.06.14 12:04:16)