Sağlık-spor ayakkabı tavsiye

Annemde topuk dikeni, tabanı yan basma, dizde kıkırdak aşınması mevcut, birkaç güne Tabanlık da gelecekmiş evde ayakkabı ile dolaşacak rahat edebileceği spor ayakkabı tavsiyesinde bulunur musunuz? Teşekkürler:)

Eğer ayakkabı ile dolaşmak zor gelirse crocs alabilirsiniz. İçine tabanlık konabilen modelleri var. Camper marka ayakkabının içine de konabiliyordu galiba. Bana önermişlerdi ama beğenmemiştim. Ayakkabı içine tabanlık konacağından her marka model olmuyor. Tabanlıkları aldıktan sonra büyük bir ayakkabı mağazasına gidip denemeniz lazım.

  • sutlu nescafe  (27.06.14 07:39:52)
adidas'ın tam da bu yandan basmaya çare bir modeli var. mağazaya sor söylerler.

  • xibillian  (27.06.14 08:32:48)
havalı tabanlar iyi gelebilir. bir de iki bey konuşurken duymuştum adam ayakkabısından çok memnundu; ağrılarına çok iyi geldiğini, rahat ettiğini söylüyordu. ayakkabısının tabanı da eğimliydi "C" şeklinde, haciyatmaz gibiydi. o modelleri de sorabilirsin.

  • denizini arayan marti  (27.06.14 09:17:41)
skechers'ın yumuşak tabanlı eğimli ayakkabıları var topuk dikeni olanlar hep ondan alıyor ama diğer dediğin rahatsızlıklar için nasıl olur bilmem.

  • yue  (27.06.14 10:13:27)