dugunde ex atan su bacimiz hakkinda ne dusunuyorsunuz?

zincirleri kirmis valla tebrik ettim. ama gulmedim desem yalan olur.

www.cezmikalorifer.com

bu ülkenin bir kısmı böyle eğleniyor.
alışmamız lazım, çok tuhaf değil.

  • yalnux  (27.06.14 02:35:35)
Dans figürleri ve özgüveni için tebrik ediyorum.
Yüksek topuklarla böyle hareketler yapmasını sağlıksız ve tehlikeli buluyorum.
Türbanlı bacımız olması sebebiyle başörtüsünün mantığını anlamadığını ayrıca dinde gösterilen kadın figürüne uygun olmadığını düşünüyorum.
  • Lim5  (27.06.14 02:38:16)
inandığı dine aykırı hareket ediyor. dolayısıyla çok büyük günaha girmiş. muhtemelen bundan sonra cennete gidebilmesine imkan yok.

tebrik edilecek bi yanı yok, oksimoron çünkü. utandım izlerken.
  • mahone  (27.06.14 02:40:19)
Niye her türban takan müslümanmış gibi düşünülüyor dedirtti bana.

  • armagan  (27.06.14 02:41:43)
leş gibi dans ettiğini düşünüyorum. bu özgüven bende olsa var ya... dedim bir de içimden hahaha.

  • madeleine elster  (27.06.14 02:41:55)
evet bide patlıyor.

  • madeleine elster  (27.06.14 02:43:02)
çok pis patlamış saygı duydum

  • thujone  (27.06.14 02:45:04)
hani marjinal bendim diye düşündürttü.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (27.06.14 02:48:36)
ucuz club dansçısı dansı bu, ya eskiden öyle bir yerde çalışmış da sonradan hidayete ermiş, ya da iyi bir gözlemci.
işin şöyle bir boyutu var tabi, türbanlı olduğu için bu dansı konuşuluyor, şort ve badi giyen biri olsaydı bu dansı yapan burada duyurusu açılmazdı. bu demek değil ki konuşulmasın; bu tarz erotik hareketler beklenmez bir türbanlıdan, o kılıkla oldukça tuhaf duruyor. yine de bence çok başarısız değil, biraz geliştirse dansçı olur kendisinden.

  • baba jo  (27.06.14 02:49:09)
asgdasgfdasg bir kişi de demiyor ki ne yapıyor bu? herhalde kendi aralarında normal birşey. valla izmirli laikçi kadın(!) olmama rağmen ben birinin düğününde böyle götü-başı dağıtıcam annem etlerimi koparırdı, eve gidince de bana gösterirdi. çok iyi oluyor bunların böyle hallerini görmek, gerçeği-çakması ayırt ediliyor. anlayana tabi.

  • kerbeee  (27.06.14 03:52:50)
Anaa bi yandan türbanını düzeltiyo lan. Paradoksa gel.

  • Solem  (27.06.14 04:12:09)
uyuşturucunun dalgası olmaz, komik değil der geçerim.

  • patr  (27.06.14 04:31:17)
kiz ayri da arkadaki insanlarin bakisi vs cok bomba.

  • fortisvita  (27.06.14 05:33:46)
Başka bir mahallede doğsaydı dansçıydı şu an. Umarım yeteneği heba olmaz.

  • aychovsky  (27.06.14 07:14:49)
o topuklularla adim bile atamayacak tipler yine atardan atara kosmus, hey allaam.

  • brawler  (27.06.14 08:55:27)
ex'le bir alakasını göremedim.

  • awareim  (27.06.14 09:35:50)
Güzel biçimde dans etmiş. Bu arada türban takmasıyla dans etmesi arasında ilişki kurulması son derece tehlikeli, karşımızdaki insanın düşüncelerini, inançlarını okuma kısmına giriyor.

Türban takan bir insan, dinin ona emrettiği şeylerden sadece birini uyguluyordur. Türban takan biri yalan söyleyebilir, namaz kılmayabilir, para çalabilir. Fakat bizim toplumuzda türban takan biri direk insan statüsünden çıkarılıp, hiçbir günah işlemeyen azize statüsüne yükseltiliyor ve bu anlayışın da toplumsal barışa fayda sağlamayacağı son derece açık
  • Şahin  (27.06.14 10:10:49 ~ 10:11:51)
ex attıgı kanısına nasıl vardınız?

  • matematik koyu  (27.06.14 13:49:36)