Erkeklerde gogus

Erkekte belirgin gogus hakkinda ne dusunuyorsunuz? yani dmduz degilde biraz ileri cikmis gogusler. Tisortun uzerinden falan rahat belli olacak sekilde ama sarkik lop lop falan degil. Tuhaf ya da itici duruyor mu?

Edit: Kas olandan bahsediyorum, jinekomasti degil.

Bence sarkıksa kötü, değilse benimkileri geçmediği sürece güzel duruyor.

  • aychovsky  (27.06.14 01:59:21)
erik gibi mi? böyle kütür kütür?
allaşkına başka işin yok mu hocam, git uyu:)
bir şey düşünmüyoruz.
  • yalnux  (27.06.14 02:00:08)
yag ise kotu, kas ise guzel

  • crucio  (27.06.14 02:00:26)
Jinekomasti olduğunu düşünüyorum.

Benden sonra editledin kardeş. Ne bileyim jinekomasti mi kastettin, şekilli pektoral kasları mi kastettin, uzun ve şişkin meme ucu mu kastettin. Durumu neyse onu düşünürüm.

Batman/Superman gibiyse iyi şeyler düşünebilirim.
  • Lim5  (27.06.14 02:03:57 ~ 02:25:16)
yalnux+1 sesli güldüm:D

  • mayaa  (27.06.14 02:04:51)
@yalnux
Baska isim de varda kafama takildi:)

Mesele su, biri arkamdan konusurken yakalamistim zamaninda: "bazi erkeklerin gogsu bayagi cikintili, bizim x'inkilerde oyle" gicik oldum. Bana guzel gozkuyor benimkiler halbuki:)

@Lim5 hayir.
  • delifaruk  (27.06.14 02:07:11 ~ 02:08:18)
güzel ama fazlası değil yeteri kadar olcak.

  • zlatanibrahimovic11  (27.06.14 02:24:26)
faruk daha önce sormuş muydun bunu, sen miydin yani, birkaç kız aralarında konuşurken tam lafın üstüne gelmiştin? eğer öyleyse memelerini gerçekten merak ediyorum. kadınların işi gücü bırakıp konuştukları şu memeler... :)

pardon, cevap: ben birşey düşünmüyorum, ilgimi çekmiyor.
  • kerbeee  (27.06.14 03:40:13 ~ 03:55:02)
Göğüs + kalın kol
Bu işin püf noktası bu!

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (27.06.14 04:06:24)
Valla bende kadınları küçümsemeyecek kadarı var. Bence düşünülmesi gereken limit bu, tıbbi açıdan bakmamak lazım :D

  • Solem  (27.06.14 04:14:32)
Seviyorlar belli bir sınıra kadar.

  • arnold schwarzeneger  (27.06.14 08:43:43)
meme kıvamına gelmeyip ama kaslı ve sıkı göğüs çok muhteşem bence.
düz tahta olmasın biz de tahta sevmiyoz.

  • neferkitty  (27.06.14 09:55:32 ~ 09:55:58)
Böyle yağlı bıngıl bıngıl, koşarken serseri mayın gibi sağa sola savrulan meme hoş değildir herhalde.

  • angelus  (27.06.14 10:20:59)
@kerbeee
Evet o bendim hafizan iyiymis:) Ama soruya cevap olarak anlatmistim, bu soruyu sormamistim. Oyle abartili goguslerim yok, vucudum zayif oldugu icin belki biraz dikkat cekiyor olabilir. Zayif vucutlarda dumduz olur genelde, bendeki oyle degil biraz var gogus. Vurmayin:)

  • delifaruk  (27.06.14 16:14:57 ~ 16:25:57)