Galaxy Note 3'ün ekranı 2. kere kırıldı.

Arkadaşlar 3-4 ay önce bir adet Samsung Galaxy Note 3 aldım 2 ay filan geçmişti ki ekranı gitti. Ne düşürdüm ne başka bir darbe gördü… Ekranı kırılmış dediler içten 550 tl fiyat çıkardılar. Çok acelem vardı, telefona da ihtiyacım vardı ve bir şekilde buldum buluşturdum karşıladım. aradan 1 ay geçti geçmedi ekran tekrar gitti şu an yine ekranın kırık olduğunu iddia ediyorlar ve 550 tl daha talep ediyorlar. Kaymakamlığa şikayet etmeyi düşündüm hiçbir şey yapamazsın diyor işten anlayanlar, süründüğünle kalırsın… Napacağım bilmiyorum. Şartları zorlayıp birdaha yaptırayım diyeceğim ama tekrar olursa artık karşılayamam daha ilkinin borcunu ödüyorum millete. Güvendiğim bir telefoncuya sordum hani satsam başka bişey alsam diye o haliyle 600 tl filan eder dedi. Nolur bir çıkış yolu gösterin bana kafayı yiyeceğim.

görüntü mü gelmiyor ekrana? cihazın sorunundan çok yaşadığın durumu anlatmışsın.

  • zam sampiyonu domates  (26.06.14 22:32:59)
Bunu resmi servis yapmıyorsa eğer resmi servise gönderip onlardan fiyat al. Ve hatta telefonun durumunu anlat ekran gerçekten değiştirilmiş mi bir baksınlar.

Eğer resmi servis yapıyorsa ve geçen sefer kırık ekranı size vermedilerse git şikayet et. Zaten hakem heyetine dilekçeyi verdin mi onlar senin yerine olayı kovalıyor. Senin sürünme gibi bir durumun olmuyor. Orda sana prosedürü de anlatırlar.
  • onexey  (26.06.14 22:37:56)