Deniz Tatili İçin Öneri

Sevgili duyuru sakinleri, yaz tatili için öyle bir yer arıyorum ki, aslında pek umudum yok tüm kriterleri karşılayacak yer bulma konusunda ama belki birilerinin bildiği yerler vardır. Aşağıdaki kriterlerin en azından %80ini karşılayacak bildiğiniz, önerebileceğiniz bir yer var mıdır?

-Kalabalık olmayan
-Denizin hemen yanında (deniz kum ve berrak olursa çok iyi olur ama kum değil iskele de olabilir)Tatil boyunca terlik dışında bir şey giymeye gerek olmayacak
-Hava sıcak olsa bile sıcağın hissedilmeyeceği ya da rahatsız etmeyeceği, güneşten kaçılabilecek gölgeleri olan, bol bol ağaçların olduğu
-Sakin, kafa dinlemeye uygun
-Uygun fiyatlı pansiyon ya da kiralık ev olabilir
-Marmaris, Datça civarında olabilir, değişik önerilere de açığım.

Adrasan. Hatta şöyle de bir yer var; www.adrasansunvillage.com

Edit: Yalnız bu mekan denizin hemen yanında değil galiba.
  • bol kepce  (26.06.14 10:37:19 ~ 10:38:22)
ayvalık marina kamping.

denize sıfır, devasa bir orman içerisinde, bulunduğu yer koy, denizi güzel, işleten insanlar çok güzel, çadırda kalman lazım, çadırda kalırım diyorsan koşa koşa git hiç affetme.

www.facebook.com
  • rasyonelhumanistsayilar  (26.06.14 10:52:43)
Gabaklar Koyu'na veya Bordubet'te Club Amazon'a bakabilirsiniz.

  • fotrsapka  (26.06.14 12:07:05)
marmariste sıcağı iliklerine kadar hissedersin. ayrıca pahalı ve kalabalıktır marmaris.

datça da tabi kuzey egeden sıcak oluyor ama bence geri kalan her şeyi karşılıyor,denizi de daha güzel marmaristen.

+1 @fötrsapka ,amazon da efsane bir yerdir.
  • rudeboy  (26.06.14 13:33:22)