günün maçları - fena!

abd - almanya
potekiz - gana
kore - belçika
cezayir - rusya

herkes maçla ilgili yorum yapabilir mi? benim daha şekillenmedi malesef, ilk bakışta:

X

gibi görünmekteler gözüme.

ne derseniz?

abd gruptan çıkar'a 1,22 oran var. 3000 lira atsam mı diye düşüyünüyorum ama almanya ile gana yenerse gana gruptan çıkıyor ki pek de imkansız bir olasılık gibi durmuyor. portekiz'e güveniyorsanız atayım 3000 temiz.

  • baldur  (26.06.14 08:53:25)
şimdi gana 2-0 yense,
almanya da abd'yi 1-0 yense.
almanya ile gana çıkmıyor mu?
  • baldur  (26.06.14 08:59:17)
gana portekiz'e yaslar. oynadığı 2 maçta da mükemmel oynadı gana. fizik açıdan çok iyiler. çok iyi tekniğe sahip oyuncuları da var. atsu reyiz 30 metreden çakar bugün apaçi portekizlilere!

  • lionel andres  (26.06.14 09:01:21)
@baldur evet. genel averaja bakılıyor puan eşitliğinde. şu anda gana'nın averajı -1. 2-0 yenerse dediğin gibi +1 averaj olur. abd'nin averajı 1. bir farkla kaybederse 0 averaj olur. böylece gana'mız çıkar üst tura.

edit: hatta şöyle bile oluyo arkadaşlar. gana 1 fark atsa bugün, abd'de 1-0 yenilse (2-1 değil bak 1-0) puanlar ve genel averajlar eşit oluyo (4). bu durumda yamulmuyorsam daha çok gol atan üst tura çıkıyor. gana 5 abd 4 gol attığı için gana çıkıyor.
  • lionel andres  (26.06.14 09:03:55 ~ 09:10:02)
salla o zaman 1,22'den oynanmaz.

  • baldur  (26.06.14 09:08:01)
baldur 3000 1.22 den oynama hacim, abd çıkar, ama oynama gene de..

abd-alm X
cezayir rusya 2

7 orandan misal 100 lirayla denenmez mi?
  • camino real  (26.06.14 09:11:51)
abi maçları yorumlamamışım ama ben. hemen kısa bi şekilde yorumlayalım. abd-almanya maçında her iki tarafa da beraberlik yettiği için mantıklı görünüyo x oynamak. almanya "1 puan yetiyo zaten amk" mantığıyla oynamazsa rahat geçer abd'yi ama ben berabere biteceğini ve el ele çıkacaklarını düşünüyorum. portekiz-gana maçını söyledim zaten. kore-belçika bariz 2 olur, konuşmaya gerek yok. amma cezayir-rusya maçı 2 bitmez diyorum ben. cezayir baya iyi oynadı son maçta. organize ataklar falan yaptılar maç boyu, ağzım açık seyrettim. rusya'da zaten bişey yok. kötü takım rusya. o yüzden cezayir'in de iddialı olduğunu hesaba katarsak 1 ya da 0 diyorum ben. 1 daha önde ama. kafanı karıştırmak için yaptım tüm bunları:) yok lan cidden böyle durum.

  • lionel andres  (26.06.14 09:14:14)
@linonel cezayir rusya'ya gol atamaz, çok zor 1 tane bulur. rusya'nın saldıracağını düşünüyorum, kazanırlarsa mucize olmazsa üst turda olacaklar. 0-0 ya da 1-1 bitebilir de, bunların hepsi muhtemel.

  • camino real  (26.06.14 09:18:08)
dün yaptığım 4te 1den sonra pek kaale alınacağımı düşünmüyorum ama olsun.

abd - almanya 1
portekiz - gana 2
kore - belçika 2
cezayir - rusya 1
  • hayley williams ile evlenecek genc  (26.06.14 10:08:17)
ABD gruptan cikar diye dusunuyorsan ve 1.22 az geliyorsa cifte sans ABD oyna 1.80 orandan, ama bence sakat mac.

  • lutah  (26.06.14 10:23:17)
@lutah
abd yenilse de gruptan çıkıyor, portekiz galibiyetlerinde veya beraberlikte. tabi portekiz 4-0 falan yenmezse.

  • baldur  (26.06.14 10:38:06)