alyans problemi

35 yasindayim, evli bir kadinim. Hic alyans, taki vs kullanmadim, dolayisiyla yok. Simdi cok cok uzak diyarlara ataniyorum. Ve bir ic ulkenin tasrasinda alyans takmamin cok iyi olacagina karar verdim. Evliyim aha bu da nisanesi diye. Cunku ben her ne kadar onem vermesem de insanlarin buna baktigini gozlemledim. Ozellikle yolculuklar esnasinda yanimda oturan er kisilerin iletisime gecme istegi karsisinda siddet gosterecegime takarim rahat ederim diyorum. Ama buna para harcamak istemiyorum. Once dedim ki yuzuklerin efendisindeki guc yuzugunu alayim kendime. Biraz acelece lazim nerede iyisi var bilemedim. Sonra alyans bakayim dedim. Sahte bir sey mi alayim uzun sure dayansin altin mi alayim bilmiyorum. Bunlarin fiyatlari nedir, ucuz yolli nasil kurtaririm ne yapayim size sormak istedim. Yanitlari bekliyorum.

lotr yüzüğü o işe yaramaz.

sadece düz altın olanlar çok eski model derseniz beyaz altın olsun. ama onlar da anlaşılamayabiliyor.

www.hayridarendekuyumculuk.com

şunu 70 80 liraya bulabilirsiniz heralde.
  • elorelia  (24.06.14 22:53:32)
şu şekilde olanlar bijuterilerde 3-4 tlye satılıyor.
www.ensonmoda.com
bende gümüş rengi olanı var, seninkiyle aynı hesap, sevgiliyle yollar ayrı diyarlara düştü.iş ortamlarına ilk girişte herkesin fazlaca flörtöz olması rahat iletişim kurmama engel oluyor, taktım bende işe başlamadan önce, vallahi kafam çok rahat.
bence değerli bir şey hakikaten bir şeylerin nişanesi olacaksa alınmalı. onda(eşin) da olacaksa, içine tarih isim yazılacaksa filan. yoksa özenmenin bir anlamı yok bana kalırsa. ama bahsettiğim modeli illa taklit metal alman gerekmez, beyaz altın da alabilirsin. bence modeli oldukça hoş, sade.
  • shubulubapshubaptishaluva  (24.06.14 23:00:21 ~ 23:00:34)
Elorelia eğer o altın ise 70-80 tl ye bulman imkansız ...

  • sapkasiz cikmam abi  (24.06.14 23:02:26)
Alyans gibi düz gümüş yüzükler var, onlardan alın. Hem altından daha ucuz, hem de dayanıklı, kaliteli malzeme olmuş olur. Alyansın illa ki altın olması gerektiğini savunanlara "beyaz altın bu" dersiniz.

  • green knight  (25.06.14 00:27:35)