RTE neden hala resmen CB adayı olduğunu açıklamadı sizce?

Bir planları mı var acaba? Yoksa sağlık problemleriyle mi ilgili alternatif düşünüyorlardır?

edit: tik koymadıklarım hangi görüşten olursa olsun sadece soruya doğrudan bir cevap vermemiş olan yanıtlardır.

Seçime kadar haşat ederler adamı. Ne kadar geç, o kadar az dert.

  • vyava  (24.06.14 22:21:31)
bence kendisi aday olacak ama, 17 aralik olayi gibi simdiden koz vermek istemiyorlar. o yuzden aciklamiyorlar

  • exlibris  (24.06.14 22:38:04)
bence reis aday olmayacak.
@vyava
kim kimi haşat ediyor?gezi de de, 17 25 aralık da da kimin haşat olduğunu millet göstermedi mi?
  • ne nicki be  (24.06.14 22:49:43 ~ 22:49:51)
harry potterda voldemortun kendini sihir bakanı ilan etmemesi ile aynı neden olabilir. korku tohumları...

  • elorelia  (24.06.14 22:58:09)
Allaım hala gezi diyor! Bütün politik bilincinizi gezi oluşturmuş gibi davranmayın midem bulanıyor artık. Ya da öyledir gerçekten, belli etmeyin bari. (Gezide ben de vardım)

Yanlı bir yorum değildi benimkisi. Uygun bulduğun herhangi bir kelimeyi koy oraya.
  • vyava  (24.06.14 22:58:37)
ne nicki be haklı, aday olmayacak götü yemez.

  • baba jo  (24.06.14 23:08:57)
@baba jo
he yemez... reis e yapılmayan şerefsizlik, namussuzluk kalmadı; hepsinde dimdik durdu; şimdi cb olmaktan mı çekinecek? ve tum anketler cb olursa ilk turda yuzde 55 i geceeceğini gösterirken?

  • ne nicki be  (24.06.14 23:16:43)
işid denenleri besledi şimdi amerikaya yardım diye yalvarıyor ama yine de reyiz.

korku olm bu. abdullah gül partiyi ele geçirir de kendisini şutlar diye korkuyor. güç korkusu çok fena bir şey.
  • ozzpwnz  (24.06.14 23:26:09)