[]

Şu tabletten kullanan var mıdır?

Birisine hediye olarak alıcam. Kendim iPad kullanıyorum ve çok memnunum, fakat o kadar pahalı da olsun istemiyorum. Bu alet iş görür mü, kullanacak olan kişi 60 yaş üzeri. Çok da detaylı kullanmayacak yani. Google arama, müzik dinleme vb...www.hepsiburada.com

 
merhaba,

ben 8 inch'ini kullanıyorum. 7 inch biraz küçük olabilir. fikrin olması açısından ipad min 7.9 inch.

anneme de bundan aldım, kullanabiliyor. özellik olarak beklediğinden daha iyi diyebilirim. fiyata çok aldanma.
  • ethros  (24.06.14 11:47:09) 
bunun yerine asus memopad hd 7 öneririm. 4 çekirdek işlemci, yüksek ekran kalitesi ve 10 saate varan pil ömrüyle fiyat perfomans cihazı. şu an bu tabletten yazıyorum. üç aydır kullanıyorum çok memnunum. hem donanımı daha iyi, hem tasarım olarak tab 3 ten daha şık.

www.hepsiburada.com
  • Neill  (24.06.14 13:39:55) 
ben ipad air kullanıyorum ama geçenler de bu tab 3'ten geldi bana. inceledim attım bir kenara. Evde duruyor. İpad air'den sonra 'adam değil lan bu' dedim ama iş görür bir tablete benziyor, su kaldırır.


  • air  (24.06.14 13:45:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.