Şu iki tshirt güzel mi?

quiksilver marka şu iki polo yaka tshirt nasıl güzel mi?

gözler renkliyse çogzel olur. değilse sıradan.

  • letheavendangered  (24.06.14 11:00:31)
ikisi de çok sıradan ve basit

  • neferkitty  (24.06.14 11:01:02)
Çok para vereceksen değmez, lcw'de bile daha güzelleri vardır. Uygun alacaksan laciverti alabilirsin, maviyi beğenmedim.

  • pandispanya  (24.06.14 11:01:36)
50 lira

gözler ela. belirgin değil öyle
  • filipis  (24.06.14 11:02:14 ~ 11:02:43)
basit ve sade sevenler için çok güzel. ben sevdim.

neey 50 lira mı. hiç sevmedim.
  • sanxis  (24.06.14 11:02:35 ~ 11:02:52)
düz adam tişörtü.

  • sir gawain  (24.06.14 11:05:14)
söylediğim havada kalmasın diye gerçekten lcw'ye baktım :D

laci ve mavi mi istiyordun, al sana:

www.lcwaikiki.com

al bu da gönlümden koptu

www.lcwaikiki.com

cimri değilimdir. ama bu örnektekiler 50 liraya değmez. 15 liradan 3 tane alıp üstüne de çay içersin :)
  • pandispanya  (24.06.14 11:06:55)
malum olduğu üzere, fit bir vücutta daha iyi durur (bu geyiği yapmadan olmazdı)soldaki renk anlamında iyi duruyor olsa da bence çok uzun kesimi var, aşağı kısmı da bol gibi, alternatifleri değerlendirmeye bak derim.

ek: bulabilirsen şuna benzer bir şeyler almaya çalış derim, o paranın muadilini verme elbet ama, 70-80 liraya bulunabilir benzerleri diye düşünüyorum. nikkumorganti.com
  • candanag  (24.06.14 11:06:57 ~ 11:11:43)
gözler elaysa laci olur, diğerini boşver. mavi olsa diğeri de olurdu.

ama bence pandisanyanın lafını dikkate al. sırf ismine 50 lira vermeye bence de değmez.
  • letheavendangered  (24.06.14 11:12:29)
hocam lcw iki yıkamada gidiyor. kumaş ve boyaları kalitesiz.

quiksilver'ın şortu var bende senelerdir giyiyorum bana mısın demedi. o yüzden...
ben de timberland'de var barbourda. bu markaların ürünleri gerçekten farklı ve kaliteli. iki yıkamada pijama olmasın istiyorum.

tabi lacoste alıpta 210 lira vermem o ayrı. 50 lira çok değil aslında
  • filipis  (24.06.14 11:12:34 ~ 11:16:23)
filips seninkiler de sünecek gibi duruyor. Zaten 45 lira verdiğin şeyleri yaz sonunda at. Çünkü bence bunları da giyemeyeceksin. Ya da biraz daha verip daha düzgün bi kumaş ve markadan al.

  • pandispanya  (24.06.14 11:14:22)
bu markada cok guzel erkek gomlekleri var. onlara bakabilirsiniz. o gomlekleri gorunce icim eriyor. :))

  • evegirmekistemiyorum  (24.06.14 11:16:49)
ama kesimleri bol gibi değil mi? o yönden içime sinmedi. zayıfım bir de

  • filipis  (24.06.14 11:17:54)
quiksilver'dan al valla acıma biz geçen erkek arkadaşıma aldık bir sürü tişört hepsinden çok memnun kumaşı kesimi fala harika

  • harekatamiri  (24.06.14 11:18:25)
ya gerçi o da var. lcw'den bir yaz giy at, ama ben teeee lise 1'de yani 2008'de quiksilver'dan bir t-shirt almıştım, kadeşim hala giyiyor onu. penye üstelik. o bile dayandı yani.

eğer sıkılıp da bir kenara atma huyun yoksa tatava yapma al geç.
  • letheavendangered  (24.06.14 11:30:39 ~ 11:33:10)
freekara :D cemaatle alakam yok. akjshdaksh. hayır kıyaslama yapmak içim gösterdim. şair orada f/p olarak hiç mantıklı olmadığına, daha mantıklı şeyler bulabilecek olduğuna seslendi. isterse gidip kardeşler tekstilden de alabilir yani :)

  • pandispanya  (24.06.14 12:31:54)
araya giriyorum lcw 17 aralık sürecinde bank asya'dan parasını ilke çeken şirketlerden. bim'in çaputçu hali.

tişörtlerden soldaki iyi ama boyu uzun gibi. lcw'yi bilmem ama us polo'nın tişörtleri de 1 sene içinde şeklini, rengini kaybediyor.

düz adam işi diyen arkadaşlar halen kurt cobain tişörtü mü giyiyor nedir.
  • spatzle  (24.06.14 12:37:42)