KPSS süre en verimli nasıl kullanılır

Önce matematik mi yapilmali siralama ne olmali. Mühendisim

önce anayasa ve güncel olaylar kısmı. çünkü biliyosan yapıcaksın. bilmiyosan düşünsen de aklına gelmiycek.

sonra türkçe matematik tarih ve coğrafya yaparım ben. diğer türlü bi huzursuzluk oluyo. ama türkçedeki sözel mantık sorularını en sonra bırak.
  • elorelia  (24.06.14 00:34:42)
gelişine çöz gözüne eeeh uğraştırır bunlar dediklerini sona bırak ama tekrar döndüğünde çözmeyi unutma.

  • indescribable  (24.06.14 00:42:15)
güncel bilgiler diyenleri görünce hayret ediyorum. önce türkçe, sonra matematik sonra ne yaparsan yap. türkiye'de matematik bilen insan pek yok. türkçe bilen de pek yok. o yüzden farkı oradan atacaksın. ne günceli abi yapmayın ya. sınav başlarında ortam sessiz olur, o sessizlikte türkçe'yi adam gibi bitireceksin. sonraları millet öksürmeye falan başlar, o ortamda mat. çözersin ama türkçe'yi çözemezsin.

  • hohoya  (24.06.14 00:51:00 ~ 00:51:37)
paragrafı bir kerede okuyup anlayabilecek temiz kafa için önce türkçe. sonra genel kültür bölümü komple, eğer hızlı okuyorsanız tabi. sonra mat, zaman kalırsa da sözel mantık en sona.

  • physcos physcos  (24.06.14 02:45:14)
Sağ olunuz

  • para var huzur yok  (24.06.14 07:52:55)