İyi bir işte hangi özellikleri arardınız?

Tek kelimeyle.

adrenalinli.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (23.06.14 22:40:48)
yolyemeksigorta

  • click here to see her naked  (23.06.14 22:41:48)
Haftasonu tatili 2 gun
abuk sabuk saatlerde is telefonlari mailleri yasak olacak ( evropada bu konu is kanununda na böyle bir madde )

  • cecilia  (23.06.14 22:44:50)
tatmin.

  • devilred  (23.06.14 22:46:22)
SERBEST.

dünya kupası, avrupa şampiyonası falan bunları kaçırmak istemiyorum ben mesela. şu ana kadar günümün 7 saati maçlarla geçti örneğin. ben haftanın 5 günü 8 saat çalışırım eyvallah ama kalan 7'sinde o maçları izliycem.

şükür şimdilik zaten işim maç izlemek ama ilerleyen yıllarda da böyle bi şeyler olur umarım. maç sadece bi örnek. başka şey de olabilir. istediğim şeyi yapabilmek, görebilmek istiyorum ben. "o zaman çalışıyo olcam yaa" demek istemiyorum.
  • pescador  (23.06.14 22:46:57)
öğrenecek yeni şeylerin olması

  • mirty  (23.06.14 22:48:19)
işyeri huzuru

  • aychovsky  (23.06.14 22:48:28)
sorumluluk, karsilikli güven, serbestlik.

  • ben de  (23.06.14 22:49:18)
1.huzur
2.huzur
3. iyi maaş

huzurluyum çok şükür.
  • neferkitty  (23.06.14 22:49:53)
iş yerinde spor salonu, diyetisyen, hekim, hemşire, restoran, uyku odası, meditasyon odası, güzellik odası, hobi odası, psikolog olsun.

maaş yüksek olsun, mesai derdi olmasın, istenildiği saatte girip çıkılsın, mesai odaklı değil proje odaklı çalışılsın.

çalışan motivasyonu için sık sık event'ler düzenlensin, boğazda partiler, eventgarden'da piknikler oyunlar olsun, kıbrıs'a yurtdışına, güney'e tatile gidilsin.

bebek yapınca bir maaş prim verilsin. evlenene bir maaş prim verilsin.
şirket içinden evlenene 2 maaş prim verilsin. vefat edenin varislerine 20 maaş tazminat verilsin. kendi emekli sandığı olsun, emekli maaşı olsun.
emeklilik primi 500 bin tl üzerinde olsun. bireysel emeklilik yaptırırsan, senin ödediğin prim tutarının iki katını sisteme versin. özel sağlık sigortası olsun, her şeyi kapsasın. limiti olmasın. araba versin, araba almayana arabanın parasını versin.

aslında tek cümleyle şu olabilirdi: başka şirketler ile iş görüşmesine gittiğinde biz sizin benefitlere yaklaşamayız desinler.
  • [silinmiş]  (23.06.14 22:56:35)
Toprakla ya da hayvanlarla uğraşabileceğim bir iş. Küçük bir yerde bi de, şehir merkezinde ya da büyük metropollerde değil.

  • buff  (23.06.14 22:57:05)
freelance olsun çamurdan olsun.

  • zvonimir  (23.06.14 23:10:31)
tek kelime diyorsun

vurdukırdı
  • dinsiz adam  (23.06.14 23:25:28)
Tek kelime ise; tatmin.

  • nereye bu gidis  (23.06.14 23:41:51)
Tatil izin. Izni istedigim zaman kullanabilmek. Hatta istedigim zaman kazancimdan feragat edip cikip gezebilmek.

Edit: tek kelimeymis, "tatil"
  • delifaruk  (23.06.14 23:56:28 ~ 24.06.14 00:05:04)
rahatlık.

  • legolasin son oku  (24.06.14 01:00:18)
1. Mobbingsiz ortam
2. Çalışma saatlerinin belli olması, gündelik hayatını aksatacak şeylerin çıkmaması, son dakika iş gelmemesi vb...
3. Kılık kıyafet saç serbestliği
  • cocodancer  (24.06.14 01:11:21)