multiplayer oyun

Biz 3-4 arkadaş bi süredir co-op oynuyoruz. Birimizin ekran kartı yandığı için sistem ayarları düşük oyunları tercih ediyoruz.

co-op ya da diğer türlü farketmez ama co-op tercihimizdir

şu ana kadar eğlendiğimiz oyunlar;

-Swat 4 (4 kişi operasyon acayip keyifli oluyor skyp açınca)

-Medieval 2 total war

-Age of serisi

-Project zomboid

-Crusader kings 2

tavsiyede bulunabilir misiniz?

ekleme : online da olabilir. Ancak birlikteyken zevk alalım.

  • umarsizca umarim  (23.06.14 18:46:13 ~ 18:46:23)
soruya tam cevap değil ama bir tavsiye. oyun sırasında skype yerine teamspeak programını kullanın, çok daha rahat ve push-to-talk özelliği ile gereksiz seslerin gitmesini engelliyor.

  • klassno  (23.06.14 19:08:23)
payday 2

  • ozymandias10  (23.06.14 19:58:03)
dont starve multisi cikacak yakin zamanda coop.
serious sam serisi coop baya eglenceli,
europa universalis.

ayrica al sana coop oyunlarin listesi, burdan deneyin
www.co-optimus.com
  • lutah  (23.06.14 19:59:40)