Saçlarım dökülüyor beyler acil yardım

6 ayda saçlarımın sağ sol önleri açıldı abi. Alından açıldı resmen. Belirgin, bildiğin net belli. Ne bok yiyeyim?

Şampuandan dedim şampuan kullanmyı bıraktım. Haftada bir şampuanlıyorum artık. Havuz klorudur dedim girmeden önce saçları iyicene ıslatıyorum ki çeksin suyu, çıkar çıkmaz duş alıyorum. Alkolden dedim zaten az içiyorum. Spor falan da yapıyorum. Babamın da saçları var.

Dayım kel sadece. Ondan mıdır. Napıcaz abi. Ektirme noktasına gelicem yoksa bi 6 ay sonra. O derece kötü. Ektirince eskisi gibi oluyor mu uzuyor mu yine?

stres yaptıkça daha çok dökülür.

  • [silinmiş]  (23.06.14 18:46:17)
minoxil kullan

  • tescillimarka  (23.06.14 18:49:03)
kısa sürede çok fazla dökülme yaşadıysan önce bir doktora gidip kan değerlerii ölçtür. normalse erkek tipi saç dökülmesidir zaten. onun için de minoxil dene. bir ihtimal yavaşlatabilir. aktarla falan olacak iş değil bunlar. saç ektirme işi şans işi. saçının tipine, ekilecek kök sayısına, eken kişiye bağlı olarak çok farklı sonuçlar alırsın. genellikle de bir boka benzemiyor ama benim gördüğüm kadarıyla. zaten amaç eski haline dönmek değil "saçsız" görünmemek.

  • trinitrotoluen  (23.06.14 19:13:17 ~ 19:13:24)
minoxil işe yarıyo ama min.4ay kullanmam gerekiyo
ama 4aydan sonra ne olur bilemem.
dökülmesi kesilebilir de devam da edebilir.

sen bi doktora git.
  • indescribable  (23.06.14 19:19:36)
doktordan bi şey çıkmaz genelde. yine de bi git. minoxil önerir. kullan bi süre. yavaşlatıyo en azından. son çare kaliteli bi yerde ektirmek. saç ektiren ünlüleri bi araştır sonuçlara inanamazsın.

  • icim urperiyor  (23.06.14 19:34:53)