kartal adliyesi'ne gidiş

annem yarın sabah çok erken saatlerde izmit'ten kalkıp gitmek durumunda. çağlayan'a falan ben eşlik ediyordum ama yarın yalnız gitmek zorunda kalacak maalesef.

muavin buna demiş ki acıbadem metro durağında in otobüsten, ordan metroyla kartal'a yardır. buraya kadar problem yok ancak metro durağına yakın mı adliye? indikten sonra başka bir vasıtaya binmesi gerekir mi?

bir de inmesi gereken durak hastane-adliye durağı di mi, kartal değil?

son olarak, adliyeden harem otogarına geri dönüşü nasıl yapabilir oradan?

kendisi yaşlı değil, yani ben hiç bakmasam da gidip yolu bulabilir sorun yaşamaz ama olsun kıyamıyom, eliyle koymuş gibi gidip bulsun, uğraşmasın hiç.

hastane-adliye durağında inecek evet. yönergeleri takip etmesi yeterli indikten sonra direkt adliyenin önüne çıkacaktır.

hareme gitmek için metro ile kadıköy rıhtıma geçip minibüslere binmesi yeterli.
  • bulmasi gercekten zor  (23.06.14 17:24:00)
Evet hastane-adliye durağında inecek. Hastanenin yan tarafından harem-gebze minibüsleri geçiyor. Geçiyor ama sadece gebze istikametine gidiyor. metroyla e5'e çıkması gerek harem tarafına gidenlere binebilmek için.

  • vyava  (23.06.14 17:25:03)
metroda indikten sonra yer altında bir yol var. ama biraz uzun 10 dakika falan sürüyor adliyenin oradan çıkması.
adliyeden dönüş için metroya binebilir acıbadem de göztepe de inip minibüs yapabilir veya direk harem gebze minibüslerine binebilir.

  • joe dalton  (23.06.14 17:37:46)
izmitten 200 numaralı otobüse binerek de kartala gidebilir. efe turla gelmesine gerek yok

  • sta  (23.06.14 17:49:59)