[]

cover letter ne kadar önemli?

merhaba duyuru sakinleri,

ingiltere'de iki farklı yere iş başvurusu yapacağım monster.com üzerinden.
cv'm hazır.

ancak daha önce hiç cover letter yazmadım ve açıkçası ne yazacağımı bilmiyorum. yazmam şart mı? yazmasam ne kaybederim?

"yazmalısın" diyenlere; ne yazayım? napayım?

çok gerildim niyeyse.
teşekkür ederim.

 
yazman sart. is ilaninda ne yaziyorsa ona gore bende bu var, sunu yaptigim icin bu aradiginiz skill'e uyuyorum gibisinden yazacaksin. cover letter'i kendini sattigin bir kagit olarak dusun. kendini pazarlaman lazim orada, ise ne kadar uygun oldugunu anlatman lazim.

cok gerilme ama, ingilizin kendisi bile adam gibi cover letter yazamaz. ik'ciler bile dogru duzgun yazamiyor bazen bunlari. elinden gelenin en iyisini yap, emin ol yeterli olacak.
  • beriberi  (23.06.14 13:58:16 ~ 13:59:10) 
gerilmene gerek yok, yazmalısın ve şansını oldukça artıracaktır.


  • fever  (23.06.14 14:10:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.