hangi film

bir film vardı. üç filmden oluşuyor seri. ilk filmde baş karakter bir kahine gidiyordu. kahin de hatta baş karakterin kahramanlığa hazır olmadığı için kendi cevaplarını kendi yönlendirmesine izin veriyordu.
hatta bu kahin bundan hoşlanan hatuna "sen seçilmişe aşık olacaksın." diyordu ve aynı kahin bu adama "senden hoşlanan biri var." sinyali veriyordu. yani kahin adamın seçilmiş olduğunu biliyor ama gene de adama sorduğunda "ben seçilmiş değilim." cevabını alınca üstelemiyordu.

hatta filme dair bir teori vardı. kahin "belki başka bir hayatta." diyordu ve de bu baş karakter filmin sonunda öldükten sonra tekrar canlanıyordu ve seçilmiş kişi olup her şeyi altın kod ile görebiliyordu falan. ve diğer bir teori olarak da bu kahin arkadaş bir kurabiye uzatıyordu karaktere ve bu kurabiyenin içinde seçilmiş programını harekete geçiren bir kod parçacığı olduğu söyleniyordu.

hangi filmdi bu?

siyah giyen adamlar :|

  • darkredanger  (22.06.14 01:22:56 ~ 01:23:07)
fight club

  • king lizard  (22.06.14 01:23:30)
adını trinity koydum: neo'nun yolu

  • clones  (22.06.14 01:23:47)
  • no avalon  (22.06.14 01:24:02)
matrix değil bence. sakın izleme ha matrix'i.

  • umarsizca umarim  (22.06.14 01:44:38 ~ 01:45:06)
matrix ve determinant :)

  • fatihdr  (22.06.14 01:52:55)
hocam tamam anladik dassak geciyon da hic mi usenmedin amk gecenin bi saatinde :)

  • fatihdr  (22.06.14 01:54:42)
filmin içerisindeki çok ince detaylar bunlar. bir fan olarak paylaşmak istedim nedensiz yere.

  • jacknife  (22.06.14 01:55:34)
başka dilde aşk: bu yolun sonu matrisler

  • ozymandias10  (22.06.14 01:56:52)
patlak sokaklar gerzomat

  • reverse engineer  (22.06.14 03:30:24)