Canlı gözünüzle gördüğünüz en ünlü kişi kimdi?

Tv de değil tabi
konser falanda değil normal hayatta yolda,yemekte gördüğünüz en ünlü kişi kimdi?

Nuri alço :)

  • redeath  (21.06.14 23:24:37)
konser sayılmaz dedin ama yazayım madonna. konser sırasında pınar altuğ, yağmur atacan.
bir de gülse birsel söyleşiye gelmişti gazi üniversitesine. çok severim, acayip mutlu olmuştum.

  • rock n roll  (21.06.14 23:25:55 ~ 23:29:49)
Ece erken

  • 1a2b3c4d  (21.06.14 23:26:52)
Mahsun Kırmızıgül.

  • vyava  (21.06.14 23:28:08 ~ 23:29:51)
recep tayyip erdoğan ve kurmayları (görmez olaydım)
sugar jackson (kanki olmuştuk neredeyse; meşhur lacivert bir şapkası vardı, onu da hediye etmişti)

  • lesmiserables  (21.06.14 23:28:23 ~ 23:31:23)
Kadir İnanır'ı görmüştüm Şile'de bir film seti çıkışı, gördüğüm ünlüler arasında en ünlüsü o sanırım.

Ha, pardon unutmuşum, Kamer Genç vardı bir de. Onla da el sıkışmıştım. Asdaadsasfas
  • darkredanger  (21.06.14 23:29:00)
oguz savas'i gormustum vapur iskelesinde. tekrar tekrar baktim adamin vapurla ne isi var diye ama oydu, 6 metre herif.

  • pescador  (21.06.14 23:30:11)
beyaz,
okan bayülgen,
ali kırca
tayyip erdoğan,
rauf denktaş.
kemal kılıçdaroğlu
  • baldur  (21.06.14 23:33:51)
colin powell

  • yemrem  (21.06.14 23:34:01)
demet evgar

  • blmnrvs  (21.06.14 23:34:26)
lisa minelli
turgut ozal
baba bush
demirel
phil collins
  • exlibris  (21.06.14 23:36:59)
bkm deki ibrahim fındıkazdede
demet akalın incirlide
nuri alço istiklal de
veee daha bugun athena gökhanı gördüm range roverda :)
  • ishak77  (21.06.14 23:37:20)
serhat tutumluer.

o zamanlar ünlü değildi tabii. hastasıydım, başkasını da istemezdim.
  • devilred  (21.06.14 23:38:29)
Donald Trump ve turuncu saçları

bi de bi artiz gördüydüm de adı gelmiyo aklıma. du bi gugıllıyım bakiyim.

serhat tutumluer kim la?

artizin adı Matt Dillonmış.
  • compadrito  (21.06.14 23:39:56 ~ 23:50:47)
silver linings playbook'un galasi vardi ispanyada bradley cooperi gordum bide fotograf cektik. en unlusu buydu galiba hahaha

  • madeleine elster  (21.06.14 23:41:57)
justin bieber

  • anil  (21.06.14 23:42:10)
en yakın olduğum, sarılıp beni öpen oktay kaynarcaydı. diğerleri saçma sapan popili insanlar.

  • seksen9  (21.06.14 23:44:38)
madonna, amerikada okurken 1986 cikisli true blue plagini imzalatmistim.

  • 134340  (21.06.14 23:44:43)
ahmet kural geldi aklima su an. selam verdiydim basimla, o da karsilik vermisti, seker sey:)

  • mutevazi  (21.06.14 23:45:09)
Türkiye çapı Şener Şen, dünya çapı Michael Douglas'tır herhalde.

  • aychovsky  (21.06.14 23:46:11)
arif erdem

kurbanını kesmiştik :)
  • rahmi pinkfloydoglu  (21.06.14 23:49:59)
Tolga Çevik, Ezgi Mola (gösteriden sonra), Burçin Terzioğlu (alışverişte), İclal Aydın (annemin arkadaşı), Arto, Pamela (yemek yiyorlardı), Şenay Akay (Akmerkez'de eczanede). İbrahim Tatlıses çoook eskiden kuzenimin sünnetine sanatçı olarak gelmişti. Bir de Ivana Sert'i Paşabahçe mağazasında gördüm. Makyajsız falan çok güzeldi.

  • duma duma dum  (22.06.14 00:00:31)
kivanc tatlitug
peh.

  • goldentitan  (22.06.14 00:04:08)
Çarli :(

  • farrytikki2  (22.06.14 00:04:12)
kobe bryant (caddebostan sahile bir etkinlik için gelmiş, bende bisiklet sürüyordum, baktım etrafta baya bir kalabalık sordum kim geldi diye kobe gelmiş meğer. hayatımın en güzel günlerinden biriydi, keşke bir de imza alabilseydim)

  • boulevard of broken dreams  (22.06.14 00:05:28 ~ 00:06:21)
Saka lan saka..
Sinasi yurtsever, sonra kardespayindaki oguzhan ve mafya basi(canisi mi desem ne diyorlardi), demet akbağ hepsini bi gunde gordum ama sayilir mi bilmiyorum.
En banko ornegim harun erdanay, bagaji duzeltirken gunaydin anlaminda kafami egmistim, saol gozum sana da gunaydin anlaminda agzini sag dogru hareket ettirmisti. Ahhahsjdkd.
  • farrytikki2  (22.06.14 00:10:00)
Zekirya beyaz bide

  • farrytikki2  (22.06.14 00:10:55)
erkin koray

  • fatihdr  (22.06.14 00:17:00)
(bkz: christoph waltz)
ben o muydu değil miydi diye anlayamadan geçti gitti önümden, emin olsaydım atlardım önüne, hıammına...
istanbul'da belirli yerlerde gezdikçe elbet görüyorsun ünlü. bir sürü gördüm ben de ama aklımda kalan azra akın oldu. ben çıkarken o iniyordu metroya, böyle resmen süzüle süzüle geçmişti yanımdan. he bi de hasta olduklarım arasında leyla lydia tuğutlu var. okulda aynı katta okuyoruz, ilk gördüğümde baya dibim düşmüştü.
  • baba jo  (22.06.14 00:19:10 ~ 00:19:57)
Ilk gördüğüm ünlü tecavüzcü Coşkun, Antalya da paso görüyorduk ve beni korkutmuştu, selam verip şişşt merhaba diyerek, sanırım çok korkak bakmıştım yaş 8.
En ünlü gördüğüm kişi jude law, Londra'da.
Türk ünlülerden Levent'te çalışırken kanyonda paso görüyorduk ünlüleri.
  • urasil  (22.06.14 00:20:43)
ilberi her gün görüyorum

  • i ve been mistreated  (22.06.14 00:30:56)
fenerbahçeli gerson.

  • secim  (22.06.14 00:32:51)
Christina aguilera

  • brkylmz  (22.06.14 00:59:47)
Benim cok yaa

İpek erdem
Umit erdim
Pashan yilmazel
Ayca abana
Kerem kupaci
Cisil oral
Yeliz degirmenci miydi hayat bilgisinde oynayan, o
Serhan arslan

Bunlari hayat bilgisi setinde gordum

Tuncel kurtiz rahmetliyle isiklarda karsilastik gulumsedim o da gulumsedi bana
Levent Kirca
Daghan Kulegec
Tarik Menguc
Oguzhan Koc fotograf cektirdigim tek ünlü
Pascal Nouma avmye geldi gecen haftalarda :D
Serenay Aktas su survivordaki kiz eski makinistimizin kizi. Cilgin dershane 3 cikmadan once gelmisti babasinin yanina el sıkıstık :D
  • matilda  (22.06.14 01:08:02)
Aslında baya gördüm ama daha bugün sarp apaka denk geldim. Çekim hazırlıkları vardı, bankta oturuyordu. Ben de önünden bisikletimle geçtim gittim ehi.

  • okuyamıyom ben ya  (22.06.14 01:09:25)
jorn lande ile bira içmişliğim, james hetfield ile resmim vardır

  • GibsonRulesv2  (22.06.14 01:13:59)
azer bülbül

  • bokmuhendisi  (22.06.14 01:15:54)
rte (ankara kizilay meydani-o gune lanet olsun),
nihat genc (ankara yuksel caddesi-selamlar nihat abi),
mogullar grubu (essen-almanya),
ekmek teknesindeki celal (ahmet yenilmez) (ankara yuzuncuyil mah. kiler market),
orhan pamuk (bochum-almanya-hazzetmem bu heriften)
umut sarikaya,erdil yasaroglu, selcuk erdem (odtu ankara-evet, umut cizdigi karakterler gibi kemcuk agizli :P)

imkanim olsa, hugh laurie ve fazil say ile tanismak isterim. Vefat etmeselerdi, tuncel kurtiz ve firinci nusret babayi ya da bu gozlerle gormek iyi olurdu.

gecen, freiburg'ta kucucuk bir topluluga konser vermisti fazil abi, son dakika konserin verilecegi cadira geldigimiz icin almamislardi bizi. tanisma firsatini oylece tepmis olduk. hugh laurie, londra'da yasiyormus duydugum kadariyla, yolum ara ara dussede, denk gelinir mi zor.
  • ubi dubium ibi libertas  (22.06.14 01:18:20 ~ 01:25:30)
roger waters :( konser değil, kulis. ah o gün :(

  • sagopa kajmer mahlas kafkef  (22.06.14 01:53:45)
kareem abdul jabbar, topkapıda.
aziz yıldırım, fenerbahçede =)

  • iste o kavunici balik  (22.06.14 02:02:48 ~ 02:03:06)
en son ivane serti gordum. pascal nouma devamlı müsterimdi. hakan peker eskiden komsumuzdu.

  • all girls dream  (22.06.14 02:09:35)
David Tennant'ı görmüştüm, hatta arkasını dönüp bana bakmıştı. Artık adamın içine nasıl düştüysem..

  • shejia  (22.06.14 02:23:39 ~ 02:24:00)
cemil ipekciyi gormustum fransiz sokaginin girisinde, sanirim orada dukkani mi ne varmis zati.
yilmaz vural'i gormustum bi kac futbolcuyla ankara kentpark avmde alisveris yaparken

  • jedilance  (22.06.14 02:49:53)
Barack Obama ve Bill Clinton'i bir 10-15 metreden gormustum. Daha samimi olarak; Katy Perry ve Michael Jordan'la konusup el sikismisligim var.

  • please dont die  (22.06.14 07:00:31)
Konser vs hepsini elendikten sonra aklıma ilk gelen Hakki Bulut. Birinde Ataköy'de yolda yürürken gördüm. Diğerinde de İzmir'de korumasiyla yine yolda yürürken görmustum.

He birde Murat Kekilli'yi gordum Başakşehir'de bi kafeye gelmişti gs nin sampiyonlar ligi maçını izliyordu. Tokalastik falan.

Cem Davran ile Erkan Can' i gördüm İstiklal'de salina salina yürüyorlardı.
  • karsinin aksisi  (22.06.14 10:31:40)
şener şen alışverişte, gamze özçelikle kocası bağdat caddesinde, hugoyu sunan tolga abi alişverişte, mehmet turgut da fotoğrafımı çekmişti.

  • instant crush  (22.06.14 10:37:35)
Şevket Süha Tezel, Metin Keçeci (BKM Mutfak) (Araba yarışı gibi bir şeyde co-pilotlarıydım.)
Mehmet Haberal (çıktıktan sonra bir söyleşide)
Kemal Kılıçdaroğlu
Yılmaz Büyükerşen ve ilçe belediye başkanları
Doğu Perinçek (söyleşi)

gerisini yazmıyorum, resmen siyasetin içindeymişim haberim yok. :D
  • grgn  (22.06.14 11:54:33)
noktayi koyuyorum: bilal inci'yi gormustum olmeden bir sure once, adana baraj golune yurumeye gelirdi sabahlari. erol tas da olsaydi, tam kombo olurdu.

fatality! finish him ! :)
  • ubi dubium ibi libertas  (22.06.14 14:28:38)