kimse kalmamıştır ama bi umut sorayım

şu evlere giren sarımsı kahverengi kelebekler ısırıyo muydu uyurken? ona göre öldürcem. zararsızsa takılsın bilgisayar ışığında..

giden kan umrumda değil, mikrop taşır diye şeyettimdi.

O hantal hayvan kimseyi ısıramaz bence.

  • nickini vermek istemeyen uye  (20.06.14 04:02:26)
ısırmaz, iyi uykular :)

  • dedi palyaco  (20.06.14 04:06:27)
ısırmıyor da, alerji durumuna göre tahriş edebiliyor.
güve onlar muhtemelen.

  • yalnux  (20.06.14 04:10:19)
Risk alma :p

  • nawar  (20.06.14 04:13:03)
güve yemiş diye tabir vardır yaw bizde :/ kıyafetler için deniyodu ama sanırım. neyse picamam eski zaten.

  • seksen9  (20.06.14 04:14:47)
pijaman yün ya da kürk değilse yemez, rahat rahat uyu.

  • kerbeee  (20.06.14 04:30:31)
ısırmaz sadece patır patır duvarlara vurup sizi huzursuz eder o kadar. avcunuza alıp camın dışına atabilirsiniz. Size hiç bir zararı olmaz sadece üzerindeki tüye benzer oluşumlar elinizde kalabilir bunu yaparken. Onu da elinizi çırparak yada yıkarayarak geçirebilirsiniz. İnsana doğrudan bir zararı yok yani.

  • maxhoper  (20.06.14 04:46:04)
ısırmaz ama ısırıyor olsa da pencereden dışarı çıkarmak varken neden öldürmeye çalışıyorsunuz? ayrıca güve kelebeği ise dışarıdan gelmekten çok evde bir şeyin kurtlandığına ya da güvelendiğine delalettir. evi bir kurcalamakta fayda var.

  • madarch  (20.06.14 10:14:05)