Mersin'de ne yapılır

alkol seviyoruz, adrenalinli eğlenceli aktivitelerin adamıyız, 3 kişiyiz, ne yapsak, ilk defa geldik, bütün bir hafta buradayız, ulaşım sıkıntımız yok. 100-150 km yarı çapında gezebilirik.

Hilton'un az ilerisinde metrelik kebap yapan bir lokanta vardı. alkollü mekandı, gidilebilir. Balık deyince o metrelik kebapçının yanında da balıkçı var, rakı balık yaparsınız.

  • japon askeri  (19.06.14 22:30:12 ~ 22:33:17)
balık yiyin olm

  • kosun lan mevzu var  (19.06.14 22:31:16)
tantuni yiyin ya.

  • all girls dream  (19.06.14 22:34:53)
Susanoglu taraflarina gidin, sezon da acilmistir herhalde. Gelmisken tantuni yiyin. Balik da yiyin. Kebap da yiyin, yaninda da salgam icin.

  • burasi ne garip bir yer  (19.06.14 22:39:10)
mersin'de pek adrenalin yok haci. yamac parasutu yapabilirsiniz sanirim en adrenalinli mersin'de bir ya da iki hoca olmasi lazim. nerelerde ucuyorlar tam bilmiyorum ama ulasim sikintiniz yokmus zaten.

tantuni yiceniz baliktan kebaptan once. sonra ciger yiyeceksiniz cigerci hakan'da yiyin bakin yerine internetten. sato kebap salonunun yerine bakin orada sato yiyeceksiniz yaninda ayran iceceksiniz.

unutmusum: ak kafeye gidip atom iceceksiniz bir de.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (19.06.14 22:55:08 ~ 22:55:56)
tantuniyi memoşta yiyin. künefe de yiyin ama neresi iyi bilemiycem. sevdiklerinize cezerye götürün ama önce siz yiyin bazısı çok sever bazısı hiç sevmez. cezeryeyi de dondurmacı halil ustadan alın.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.06.14 22:59:47 ~ 23:00:51)
ha cezeryeyi gorunce aklima geldi bir de kerebic yiyin.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (19.06.14 23:58:51)
Bi de foruma gidin butun mersin orada oluyor genelde mersin nasil bir yer anlamak istiyorsaniz mutlaka bir gununuzu ayirin butun sehrin insan profili vardir hemen hemen orada her seyi cozersiniz mersinliyim diyebilecek kadar bilginiz olur. Saka bi yana gidin guzel acik hava avm vakit gecirtir baya

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (20.06.14 00:04:01)