2014 dünya kupasında parlayan futbolcular

tüm maçları izledim ve öyle göze batan bir futbolcu göremedim. hatta bildiğimiz yıldızlar bile pek ahım şahım top oynamıyor. sizin dikkatinizi çeken, takımınıza transfer edilmesini isteyebileceğiniz bir futbolcu var mı?

Robben'i de mi göremedin?

  • kadirgali huseyin olmayan adam  (19.06.14 20:03:51)
robben zaten bi yildiz, duyuruda onu kastetmiyor anladigim kadariyla.

Benim gozume iran'in forveti reza ve şili kalecisi oshua takildi. Biraz daha izlemek lazim tabi.

edit:oshoa meksika kalecisiydi evet pardon.
  • üşüdüm üstümü örtsene hande  (19.06.14 20:53:28 ~ 20.06.14 01:06:18)
meksika kalecisi ochoa ve avustralya'dan leckie çok sağlam oynadı şu ana kadar. bugün aurier'yi de beğendim fildişi'den ama japonya maçları turnuvanın izlemediğim tek maçıydı, orda nasıldır bilmiyorum.

  • pescador  (19.06.14 20:57:51)
meksika'da miguel layun denen lavuk var. iyi top oynuyor. kupadan sonra avrupa'da görebiliriz bence.

  • efreet sultan  (19.06.14 21:09:00)
kosta rika'dan joel campbell
avustralya'dan mathew leckie
meksika'dan miguel layun ve tek maçla da olsa ochoa
  • xenophobe  (19.06.14 22:45:17)
james rodriguez (kolombiya)
cuadrado (kolombiya)
memphis depay (hollanda)
  • taipan  (20.06.14 16:12:59)
burada parlayan adamları türk takımlarına transfer etmek hayaldir onu baştan söyleyeyim de.

bence en çok dikkat çeken kolomibiyalı james rodriguez. (ceyms değil hames okunuyor)
  • ezeriko  (20.06.14 17:22:22)
abi james rodriguez yazmanız komik oluyor sanki. adam zaten 3 sene porto'da oynadı, 45 milyon € ya monaco'ya transfer oldu. zaten parlamış bir adam. benim gelip suarez de fena değil yazmam gibi bir şey. bence arkadaş kötü takımlardaki göze batan oyuncuları sordu.

  • xenophobe  (20.06.14 17:42:40)
Memphis Depay.

  • angelus  (20.06.14 18:03:47)
günümüz koşullarında bir futbolcunun "dünya kupasında keşfedilmesi" hayal. neredeyse kupadaki oyuncuların tamamı 11-12 yaşından itibaren biliniyor ve takip ediliyor oluyor. yeni maradona cikmaz yani birden.

onun dışında bence iyi oynayan bir sürü oyuncu ve yıldız var.
  • aleksey fyodorovich karamazov  (20.06.14 18:09:27)
  • baba jo  (20.06.14 18:14:10)
şu an itibariyle enner valencia da bunlara eklendi bence.

  • pescador  (21.06.14 02:24:27)
enner valencia yazmaya geldim.

  • xenophobe  (21.06.14 02:26:24)
Meksika'nın kalecisi Ochoa. Çok sağlam kaleci.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (21.06.14 02:31:35)