kardiyo bittikten hemen sonra gobegin kuculmesi?

oluyor mu size de? kosu bitiyor bakiyorum sanki elime daha az yag geliyor.

hani agirlik idmanindan sonra aynaya baktigimizda kocaman olmus oluyor kaslar o normal ama bu pek olasi gelmedi bana psikolojik mi acaba? yarim saat 1 saat bir sure sonra normale donuyor.

ne diyonuz he?

tesekkurler

koşarken bütün organlar korumaya geçiyor. mideden tut bağırsağına kadar bütün iç organların küçülüyor. ondandır. psikolojik olarak da etkisi var tabi

  • tahminetmeliydim  (19.06.14 00:30:07)
@tahminetmeliydim oha! valla mi? bunu hic duymamistim, su an sok ustune sok geciriyorum. fiziksel olarak kuculuyor ha hepsi? nassi lan. saygim katlandi simdi insan vucuduna.

  • babamasoliimbananickaldirsin  (19.06.14 00:33:26 ~ 00:33:44)
Bana da oluyor da ben su kaybetmeye ve kasların uzun süreli çalışmış olmasından dolayı küçülmüş olmalarına bağlıyordum.
Ağırlık çalışınca da kaslara su pompalanıyor sanırım. Ondan şişiyor.

  • ay nov kung fu  (19.06.14 00:42:53)
psikolojik ve siz fark etmeseniz de bi çok aktivitede göbeğimizi içimize çekeriz. spor yaparken daha da fazla oluyor ve bırakınca da bi süre alışkanlıktan öyle kalıyor sonra yine normale dönüyor. mesela göbekli bi adam istem dışı göbeği sıkıp içine çekmese koşarken hop hop sallanır çok göbek varsa yürürken bile sallanır bu mekanizma bunu önler

  • ergenpezeveng  (19.06.14 01:34:51)
Kosmak karin kaslarini da calistirir. Karin kaslari gerildigi zaman ise bir korse gorevi gorerek sizi daha ince gosterir.
Olay bu.

  • surfer  (19.06.14 09:02:58)
Su atıyorsun.

  • arnold schwarzeneger  (19.06.14 09:03:56)