evde ehliyet sınavına hazırlanmak?

sevgili duyuru ailesi,2 hafta kadar önce ehliyet kursuna yazıldım.fakat hem sıcaktan hem de bazı problemlerden dolayı kurslara katılmıyorum.evde kurstan verilen kitap dışında internetten çalışabileceğim,konuları gösteren bir site arıyorum.evde çalışmak da tek başına yeterli olur mu bilmiyorum.yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum!

kitaba bak başka bir şeyle uğraşmana gerek yok.
sorular ve konular tamamen kitapla aynı.

  • the c  (18.06.09 19:46:26)
www.meb.gov.tr de sınavlar kısmında çıkmış sorular var. Son 3 sınava çalışırsan sınavda aynılarının geldiğini goreceksin

  • lngrad  (18.06.09 19:51:27)
rahat rahat geçersin

  • enter saltman benim  (18.06.09 19:52:44)
kursa sadece direksiyon için giden ve aldığı kitabın nerdeyse yüzüne bile bakmayan biri olarak söyleyebilirim ki; sınavda çıkacak sorular kitaptakilerle birebir aynı, o nedenle ek kaynağa gerek yok bence.

  • roadrunner_merlin  (18.06.09 20:35:04)
iki tane çıkmış sınav çözsen dereceyle geçersin.

edit: çıkmış sınav ne demek ben bile anlamadım ama derdimi anlatabilmişimdir umarım
  • cnonefb  (18.06.09 21:51:43 ~ 21:52:28)
kitabın içindeki çözümlü örnekleri oku geçersin kasma.

  • emininsel  (18.06.09 22:43:03)
kursa kimse gitmiyor ki zaten..

  • makineci  (19.06.09 00:26:47)
valla ben de kursa kimse gitmez sanıyordum.bir tek ikinci günü gittim. sınıfı çok hevesli görünen bir sürü teyze ve daha bir sürü tip doldurmuştu.benim şansıma ne kadar ders meraklısı tip varsa hep benim sınıfımda olur zaten

  • böhü  (19.06.09 01:48:27)
o teyzelerden benim gittiğim kursta da vardı. yeni defter kalemle takip ediyolardı dersleri özenle. ilk hafta gittim, son gece de kitaba baktım, geçtim.

ama bu sıcakta hırs yapmak istersen 3 bölümden 100 alana başarı belgesi veriliyormuş.
  • galip  (19.06.09 14:06:35)