Boşalma sorusu...

bir erkek günde -daha doğrusu sabahtan akşama kadar diyelim- kaç kere boşalabilir?

mesela 6-7 kere boşaldı, bunun zararı var mıdır? varsa nelerdir?

(gün içinde en fazla 3 kere boşalmış biri olarak(yaş 24) soruyorum, ayrıca çok boşalınca kan geldiği filan doğru mu? korkuyorum açıkçası.)

cehaletimi mazur görün.

kan gelme ve bu kadar çok boşalmanın sertleşme problemi yaratma ihtimali var diye biliyorum.

  • böhü  (18.06.09 19:51:58)
yorgunluk yapabilir.

  • aithra  (18.06.09 19:57:19)
doktor degilim sanki ben doktor muşum gibi cevap vereyim, bu tür olay yaşamadım ama yaşayan arkadaşlarım var. sizin anlaycagınız bir arkadaşım ekolü. :P

yorgunluk hissedersiniz en başta, sonrasında tuvaletinizi yaparken zorlanmalar meydana gelebilir, sertleşme sırasında çeşitli agrılar çekebilirsiniz. günlük hayatınızdaki çeşitli işlere gerekli konsantrasyonu vermenizi engeller. kan geldigi de olur.

kısacası yapmayın etmeyin.
  • sakabilmemneyi  (18.06.09 20:02:56)
bünyeye göre değişir herhalde, ben boşaldıktan sonra kan gelecek kadar abartmış birinin kaldırabileceğini dahi sanmam..+6-7 çok anormal rakamlar değil, gün uyku dışında 18 saat..

  • erostrada  (18.06.09 20:06:04)
sabahtan akşama kadar ne olur bilmiyorum da, gece yoğun geçtiyse ertesi sabah feci bir ağrı oluyor.
kan gelme olayı kişiye göre değişir. tam olarak emin değilim ama; aşırı zorlama nedeniyle kılcal damarların çatlaması sonucu kan geldiği doğrultusunda bir şeyler okumuştum.

  • deepfreeze  (18.06.09 20:10:08)
bir tane adam pipisine çivi sokup kanatmıştı vidyosu var

one man one jar gibi bişi
  • alokozay  (18.06.09 20:19:03)
salatalık ye, gerçekten etkisi oluyor.

  • alchemistt  (18.06.09 20:23:08)
karbonhidrata abanın. şeker, çikolata, pekmez, bilimum şeyler.

bu 6 saat de eğer 1 kereliğine mahsus özel birşey ise dayanabildiğin kadar git derim :) ama ertesi gün sertleşince oldukça fazla ağrı çekeceksin o garanti.
  • cro magnon  (18.06.09 20:28:48)
beslenmeyle doğrudan alakalı bir durum bu. bildiğim kadarıyla her boşalma 2000 civarında kalori yakmana sebep oluyor. bol kalorili şeyler yersen 6 da olur, 7 de.
ayrıca bir deyim var:
kivi, çivi gibi yapar çivi...
  • insanimsi  (18.06.09 20:34:07)
bir arkadaşım ekolünden anlatmak gerekirse :) lisedeyken deneysel olarak her 30 dk bir ve bunu 4 saatten fazla süre içerisinde denemiş bir arkadaşım vardı. bu eleman 8. de acayip yorgun düştüğünü ve ağrı çektiğini ama kanlanma olmadığını söylemişti.

cinsel ilişki de ise bu kadar uzun süre yapılabileceğini sanmam. yapan varsa mesir macunundandır kesin :)

@alokozay
bi de tornavidalı vardı (bkz: one guy one screwdriver)
  • roadrunner_merlin  (18.06.09 20:41:30 ~ 20:42:18)
eğer düzenli bir cinsel hayatın yoksa 3-4 saatte 6-7 kere boşalmak çok zor bir şey değil. zorlasan daha da gider. gerçi gün boyu sevişilmez, acıkırsın, sıkılırsın, yara olur olm.

  • serseri marti  (18.06.09 21:20:07)
bir de şunları deneyin derim: (bkz: taocu seks) (bkz: tantrik seks)
ne demişler, ne uzunu ne kısası en makbulu içeride uzun kalanı...

  • zen spider  (19.06.09 00:13:07)