PC Oyunu Ustaları, Oyun Önerin?

bioshock infinite, far cry 3, left 4 dead oyunlarını çok sevdim.

sevmediğim veya bazı sebeplerle yarıda bıraktığım(zor gelen bir görev, monotonlaşma, tek tip senaryo vs. )oyunlar ise şunlar;
dishonored
elite sniper
hitman
crysis 3
battlefield serisi
call of duty serisi

ek: en eskisi, 1-2 yıllık oyun önerirseniz sevinirim.

Son çıkan tomb raider olabilir.

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (18.06.14 23:08:29)
Ekleme: batman arkham serisini de deneyin derim

  • ofkeyle kalkanin yerine oturan yazar  (18.06.14 23:17:37)
Alan Wake seri
batman seri
portal seri
Sniper_Elite_Nazi_Zombie_Army seri
crysis serisi özellikle. 3d oynamak muhteşem bence.

sonrada küçük boyutlu bağımsız yapımlara yönel. mükemmel oyunlar var.
eksiduyu.ru
  • hasmetizm  (18.06.14 23:18:31)
assassin's creed 4 black flag (bu monoton gelebilir ama korsancılık deneyimi için oynamaya değer)

assassin's creed revelations (1500'lerde istanbulda geçer, oynaması keyifli)
  • reproach  (18.06.14 23:30:20)
saints row the third ve saints row 4. absürd oyun nedir sorusunun cevabı bu aynı zamanda...

  • tururo  (18.06.14 23:35:09)
tomb raider
assassin's creed 4
son cikan wolfenstein

eski de olsa orijinal bioshock deger.
  • no avalon  (18.06.14 23:45:44)
the walking dead

  • qazwsx  (18.06.14 23:55:49)