Yasal acidan sıkıntı

www.doppelherz.de

Linkteki urunden 1 adet almanyadan turkiyeye istesek bu yasal acidan sorun olusturur mu? Olusturursa nasil bir sorun olusturur?

Kozmetik galiba. Gümükten geri döner. Kozmetik gelişi yasaklanmıştı.

  • sutlu nescafe  (18.06.14 21:37:00)
Kozmetik degil, vitamin tarzi bir sey. Onlarda mi yasak? Peki ya bir internet sitesi(!) araciligiyla almanyadan gelecek birinden istesek?

  • letheavendangered  (18.06.14 21:38:10)
Editleyemiyorum. Da ayri! Da ayri!!!

  • letheavendangered  (18.06.14 21:38:40)
posta yoluyla yasak mi bilmiyorum ama gelen biriyle isteyebilirsin, sikinti falan olmaz rahat ol.

  • ben de  (18.06.14 21:41:21)
O zaman birisi hollowlife'a mesaj atabilir mi? Ben mobil oldugum icin bulamiyorum kendisini. Icerigin ne oldugunu bile bilmeden duyurumu silmis anlasilan.

  • letheavendangered  (18.06.14 21:44:38)
Gıda takviyesi dahil tüm ilaçlar gümrükten geri döner.

  • zam sampiyonu domates  (18.06.14 21:48:43)
Domates, almanyadan gelecek birisinden istiyorum, posta yoluyla degil.

  • letheavendangered  (18.06.14 21:49:36)
acik olursa okay, kapali olursa makul miktarlar genre okay. eger siringali bir seyse veya uc bir ilac ise recete isteyebilirler kontrolde ama genelde bakilmiyor. almanyadan gelirken genelde bagaj kontrolüne (al bagaji degil tabi, ona iyi bakiyorlar) bile denk gelmiyorum neler geldi neler gecti mechul. trde ise deli gibi bakiyorlar.

  • portmanto  (18.06.14 23:18:27)