bahisçilere handikap sorusu: allah allah bu nasıl kaybetmek?

Avustralya-Hollanda, Maç Sonu Handikap -1, +1, Seçim 2 Oran 1,55 Kaybetti

aha böyle yazıyor. ben -1 handikaptan hollanda'ya oynamıştım. hollanda tek farkla yendi. bu durumda param iade olmuyor mu? gelmemiş hala hiçbir şey, kaybetti yazıyor.

bu bahsin kaybetmesi için hollanda'nın berabere kalması ya da yenilmesi gerekmiyor muydu?

tek handikap hollanda kazanir demissin iste. yani hollanda'nin attigi gol sayisindan 1 düstükten sonra hala kazanmasi gerekiyor.

hollanda tek farkla aldiysa, tek golü düsünce mac berabere bitmis oluyor.
  • ben de  (18.06.14 21:02:54)
bahisi bırakın bence.

  • artikbenimdebirvolvomvar  (18.06.14 21:03:20)
abi asian handicap diyorum. 100 kez böyle maç oynadım, hepsinde param geri geldi. bunda niye kaybetti yazıyor şimdi? Hollanda -1 demek, hollanda tek farkla kazanırsa para iade, iki farklı kazanırsa para gelir demek değil mi? iddaa'daki handikaptan bahsetmiyorum.

alın şu tabloda -1 bölümüne bakın, stake refund yazıyor işte?

en.wikipedia.org
  • pescador  (18.06.14 21:04:21 ~ 21:05:29)
ben de ve artıkbenimdebirvolvom var, bilmediğiniz konuda yorum yapmak zorunda değilsiniz. bahsin %100 iade olması gerekir, tartışmaya açık değil. hangi siteden oynuyorsun? canlı yardıma bağlanıp durumu ilet yardım ederler. bir de ilk yarı oynamadığına emin ol.

edit: asya handikap dememişsin duyuruda, cevaplarda asya dediğin için asya oynadın diye kabul ettim.
  • camino real  (18.06.14 21:14:42 ~ 21:16:20)
tempobet'ten oynuyorum ve temsilci bana iadenin sadece çeyrek handikaplarda yapıldığını söyledi. sorduğum herkes "iade yok" deyince de üstelemedim ama madem öyle, tekrar soruşturayım bir bunu.

maç sonu oynadığımdan eminim, hatta görsel de şu,

imgur.com

bir yerde yanlış mı yapmışım ne yapmışım?

ben buçuksuz olanların hepsini asya biliyodum yahu, sırf "asya" yazmıyo diye gitti mi şimdi? :( handikapta beraberlik olunca iade vardı ama yahu, allah allah :/
  • pescador  (18.06.14 21:17:09 ~ 21:17:56)
wikipedia linkindekileri okudum, orada yazana göre iade olmasi gerekiyor evet.

baslikta asian handicap tarzi bisiyden bahsetmedigi icin normal handikap üzerinden cevap verdik, bu ne siddet ne celal? ayar oluyorum mütemadiyen.
  • ben de  (18.06.14 21:17:47)
@ben de, şiddet celal sana karşı değil hocam yanlış anlama, mevzuya çok uyuz oldum. ben daha önce de bu tip bahislerin hiçbirinde özellikle "asian" yazdığını hatırlamıyorum. nerde -1, nerde -2 görsem yapıştırıyordum. çok acayip ya.

  • pescador  (18.06.14 21:18:47)
ben zaten sana dememistim güzel kardesim. adam alakasiz laf sokuyor yok yorum yapmicakmisim da bilmem ne, sonra da kalkmis baslikta tam belirtmemissin diyor. ya sabir.

  • ben de  (18.06.14 21:21:56)
allah belamı versin ya. başka maça asya handikap oynamışım ama bunda direkt maç sonu handikap diyor. ibret olsun diye silmicem bunu. aman be. SAVUNMADA BİR ANLIK DİKKATSİZLİK :(

  • pescador  (18.06.14 21:24:30 ~ 21:24:57)
@ben de haklısın, gereksiz bir çıkış yapmışım, kusura bakma.

@pescador asya handikap oynamamışsın :)) dolayısıyla yatış hacım:)) asya handikap -1 olsaydı iadeydi..
  • camino real  (18.06.14 21:26:32)
@ben de bilmiyosan konuşma kardeş :p

  • camino real  (18.06.14 21:29:09)
bir dahakine dikkat et ve asian handicap oyna dostum :) sen iadesiz handikaplı oynamışsın. yani şu an iddaa'da var olan bahis türünden. böyle olunca maç 3-3 bitmiş gibi oluyor ve senin bahis batıyor.

  • baldur  (18.06.14 22:04:14)
senin için baktım şimdi: asian handicap'te, asya handikap yazıyor tempobet'te. geçmiş olsun baba.

  • baldur  (18.06.14 22:07:17)