duydugunuz kotu seyi sevdiginiz kiz arkadasiniza soyler misiniz?

Sevdiginiz (sevgili manasinda) bir kiza onun hakkinda bi erkegin art niyetli dusundugunu duysaniz bunu halihazirda sevgili adayina uzak durmasi icin soyler misiniz soylemez misiniz? Neden?

Not: cok seviyorsunuz ama sevgiliniz degil unutmayin

Hayır

  • sormayın bana sen o musun diye  (18.06.14 19:54:52)
Söylemem. Diğeri de der ki onun sende gözü var ondan böyle söylüyor.

  • Lim5  (18.06.14 19:57:15)
Söylenmez, kız huylanır, diğer erkeği devre dışı bırakmaya çalıştığını düşünür, aranızda köklü bir güven yok, yapma.

  • anlam  (18.06.14 20:12:10)
Art niyet söylemi gerçekten kızın da hoşuna gitmeyecek bir şey ise ve sen de o kızı seviyorsan, bunu söyleyenin ağzını payını vermen lazım. Elemanın ne dediğini bilemiyorum elbette, ama sevdiğim kız için biri atıp tutarsa sanırım ona reddedemeyeceği bir teklif yaparım.

Ayrıca seviyorsan niye sevgili olmuyorsun? Harekete geç.
  • hiko seijuro  (18.06.14 20:21:13)
Guven meselesi degil zaten evli ve duzgun bi adam olmadigini biliyor. Sadece uzak dursun diye

  • filipis  (18.06.14 20:21:13)
size nakleden kim? sahidi olmadiginiz seyi oldugu gibi almayin. simdilik o kisi icin "guvenilir bulmuyorum" deyiverin.

  • o da olur  (18.06.14 20:25:08)
Erkeği döverim.

  • arnold schwarzeneger  (19.06.14 09:23:09)
Art niyet derken? Kızı yatağa atmak mı istiyor? Eğer öyleyse sakın karışma. Belki kız da isteyecek o cçocukla yatmayı, o zaman mal gibi kalırsın ortada. Senin yapman gereken tek şey burada zaman kaybetmek yerine o elemandandaha ççabuk davranmak.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (19.06.14 13:44:14 ~ 13:44:43)
direk olarak duyduysan (yani su suna soylemis o da bana geldi soyledi gibi bi durum yoksa) ve kizin boyle biseyi bilmek istiycegini dusunuyorsan soyle. ama usteleme uzak dur diye. ben boyle birsey duydum, bilmek istersin diye dusundum. ne yapmak istedigin tabi ki senin secimin de.

kizin tehlikede oldugunu dusunuyorsan tabi ki soyle ama o kadar ciddi birsey yok sanirim bu durumda.
  • gerard  (19.06.14 14:58:50)
Tehlikede degil ama bir nevi sozlu ve fiziki el sakalariyla tacize yeltenen bi herif

  • filipis  (19.06.14 17:45:02)