2.55 ortalama ile abd yüksek lisans

Aslında bende staj, yarışma derecesi falan da var ama bir arkadaşım dedi ki; 2.55'lik transkriptini gönderirsen adamlar bakıp jimmy fallon'a yollar sonra bütün amerika güler dedi. Genç bir erkeğin gururuyla oynadı. Amerika'nın dilara üniversitesi değil tabi de ortalama bir okuluna başvurmayı düşünmeyeyim mi hiç sizce ? Korktum resmen.

Aynı arkadaş rotanı avrupa'ya çevir orada hem rekabet az hem de daha giderli olursun dedi.

ileride doktora istemiyorum sadece yüksek lisans amacım şu anlık

türkiyede yüksek lisans yap, 4.00 ortalama getir, sonra abdye git

  • Şahin  (18.06.14 19:31:18)
parasini kendin ödeyeceksen o kadar zor degil, deneyebilirsin bence. Funding de lazim olacaksa düsünme bile.

  • hophophoba  (18.06.14 19:33:24)
Çok paran varsa belki olur.

  • cemlemikonusuyorsun  (18.06.14 19:34:42)
@hophop kendim ödeyecek gibi duruyorum burs hiç düşünmedim zaten.

  • things  (18.06.14 19:34:45)
e tamam o zaman referanslarin biraz saglam olsun gre toefl kötü olmayan skorlar yap, halledersin muhtemelen.

  • hophophoba  (18.06.14 19:35:53)
çok paran varsa belki değil kesin olur.

  • baldur  (18.06.14 19:41:13)
Ben bir amerikan devlet üniversitesinden 2.40 ortalama ile kabul almıştım. Beni desteklemek için laboratuar saati de verdiler (paralı çalışıyorsun işte). Üstelik okulu da 1 sene uzatarak bitirdiğim hâlde... Detayları istersen özel mesaj. Ama özü şu; denemekten zarar gelmez.

  • hiko seijuro  (18.06.14 20:13:49)