Pc toplama önerilerinizi alabilir miyim ?

hazır pc almaktan şöle bir pc topladım. Nasıl acaba bunu sipariş etsem mi ? Değiştir diyeceğiniz bir parça var mı ? 1000 lira bütçemiz var.

bi ssd ekleyin kesinlikle 128 gblık.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (18.06.14 17:37:42)
amaç oyun ise ekran kartı zayıf kalabilir

  • dafuq  (18.06.14 17:47:43)
amd kartlar daha ucuz oluyor diye biliyorum aynı paraya veya çok az daha üstüne daha iyi bir ekran kartı tavsiye ederim tabii oyun oynayacağınızı düşünüyorum.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.06.14 18:09:58 ~ 18:10:27)
Amd'nin A10 serisi mi ne işlemcisi var, ekran kartı içinde ve iyi diyorlardı. Ben hiç amd kullanmadım bilmiyorum ama duydum, bence onu bi araştırabilirsiniz.

  • rodriguez2  (18.06.14 18:27:02)
ekran kartı olmamış.

  • dokuzeylul  (18.06.14 18:46:08)
Ekran kartı olmamış diyenler nedenini yazabilir mi? Bilgilerim eksik kalıyor sanırım.

  • Nocturne  (18.06.14 18:54:23)
ekran kartı olarak nvidia'dan şaşma derim.

bir de ssd şart artık. ssd'siz oyun bilgisayarı olmaz.
  • localhost  (18.06.14 19:04:41)
oyun oynayacak olduğunu düşünerek olmamış diyoruz çünkü çok vasat bir kart amd al daha iyi bir kart al bence. mesela hemen hemen aynı paraya daha iyi bir kart şu. www.vatanbilgisayar.com

ayrıca ssd'yi de boşver adam 1000 lira bütçem var diyor ssd diyorsunuz verin parasını alsın o zaman. ssd'yi sonradan da alıp taktırabilirsin acele etmene gerek yok önce daha hayati şeylere odaklan.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (18.06.14 20:47:12)
artık ssd'siz oyun bilgisayarı olmaz diyen arkadaş yeni çıkan oyunların 30 gb'tan başladığından ve ssd fiyatlarından haberdar değil herhal
ssd alırsan masaüstünü 10 saniye daha erken görürsün başka da bir şey olmaz

benim tavsiyeler şunlar
ekran kartı: iptal (apudan bile daha zayıf)
işlemci: amd a6800 pahalı geldiği takdirde a5800 ve a6600
ram: toplam en az 8 gb 1600 mhz
anakart: MSI A88XM-E35 veya Asus A88XM-A
harddisk: laptop harddiskiyle değiş (daha az gürültü ve daha az ısınma)

hayırlı olsun
  • Fakin idiyıts  (19.06.14 12:53:18 ~ 12:56:08)