7 lisans yılını doldurup, mezun olmadığım takdirde askerlik?

tam bir soru cümlesi oluşturamadım sanırım ama durum şu:

bu dönem üniversitedeki 7. lisans yılımı doldurdum, ancak geriye 4 kredilik bir dersim kaldığı için mezun olamıyorum. o ders de seneye bahar döneminde verilecek.

durumu fakülteyle konuştuğumda bana öğrencilik haklarından yararlanmadan öğreniminize devam edebilirsiniz, okulla ilişiğiniz kesilmez dediler. ama bu durumda askerlik ne olur?

lak diye askere almasınlar beni. nolur bir yardımcı olun, aydınlatın.

almazlar yaş 29 altıysa

  • murtazaaaaaa  (18.06.14 16:52:09 ~ 16:53:40)
25 evet. iyi bari neyse umarım sorun çıkmaz.

genç üniversitelilere tavsiyem zamanında mezun olun beyler. abuk sabuk uğraşmayın sonra.
  • marcowhisky  (18.06.14 17:08:45)
hiiiiioc korkma icini ferah tut hicbir yere goturemezler. 27 e kadar ogrebciydim okulu uzattiydim no prob. ama 29 a geldiginde ister unv oku ister liseli ol farketmez alir gotururler seni.

  • tutun kolonyasi  (18.06.14 17:14:59)
uni'den atılma kalkmadı mı arkadaş. sen hala öğrencisin, tek dersten okulun uzamış bu 7 yıl muhabbeti falan yok. sen güz de de bahar da da kayıt yaptırman gerek. bence okul seni yemiş. ayrıca okul bitene kadar her türlü öğrencilik hakkından da faydalanabilrisin.

  • anti silence  (18.06.14 17:15:19)
Ünideyken hatun düşürmek : 2 bira

Askerde kazan yıkamak: priceless.

Ve diğerleri için ttnet ankesörlü aile kartı.
  • anonymice  (18.06.14 17:19:43)
yaz okulunda açılsa da, versem gitse. giyotin gibi başımda amk dersi 3 senedir yeter.

teşekkürler cevaplar için.
  • marcowhisky  (18.06.14 17:43:59)