Çeviri konusunda destek

arkadaşlar ödevi son güne bırakmanın verdiği utançla çeviri yardımı istemeye geldim. lütfen ediniz. yumurtanın dayandığı bu dakikalarda hepinize teşekkür ediyorum. çok zor değil vakit darlığından yardım istedim. ya hak!!

Kazakistan’a bu meselede en çok destekte bulunan devlet
Kırgızistan’dır. Zira Kırgız Hükümeti ülkesinin ekonomik durumunu geliştirmek için
Orta Asya ülkeleriyle işbirliği kurmanın gerektiğini her zaman anlamıştır. Orta Asya
devletlerinin içinde özellikle Kırgızistan-Kazakistan ilişkileri hızla gelişmektedir.
Son zamanlar ekonomik ilerlemeyi başarabilmiş Kazakistan, komşu Kırgızistan’a
maddi destekte bulunmaktadır.

iyi kötü demeyelim birer cümle çevirip cevaba iliştirelim. üstüne yolla panpa diyenler olursa ersamustan gelirken içki miçki getireyim zor durumdayım .(((

Şöyle olabilir tamamı;

Kyrgyzstan is one of the countries who supports Kazakstan mostly in this case. Because government of Kyrgyzstan always comprehends that it is a necessity to cooperate with Central Asia countries in order to improve the economic situation. Among all the Central Asia countries, Kyrgyzstan-Kazakstan relations are getting improved in particular. Kazakstan, who made progress in economic growth, provides financial support to neighbour Kyrgyzstan.
  • Thredith  (18.06.14 17:14:14)